2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲۷ سالمه

ماشالا 

همه از من بزرگ ترن بعد کار من از همه بیشتر🤣

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        
2728
چرا اخه؟

من جراحی را بیشتر دوست دارم  باورت میشه من دیشب بیمار تصادفی ضربه مغزی آورده بودن مجبور شدم به جای دستیار پزشک اصلی برم داخل اینقدر ناراحت شدم که چی بشه من بیام داخل اتاق عمل اینقدر لذت داره الان خیلی پشیمانم که خودم را از همچین لذتی محروم کردم دیشب تصمیم گرفتم برم فوق تخصصم بگیرم تا دوباره برم داخل اتاق عمل اونجا محل کارم بشه

من جراحی را بیشتر دوست دارم  باورت میشه من دیشب بیمار تصادفی ضربه مغزی آورده بودن مجبور شدم به ...

عزیزم تو که اینقدر همت کردی تا اینجاشو اومدی.بقیشم میتونی😍🌷

این صفحه متعلق به من 
من جراحی را بیشتر دوست دارم  باورت میشه من دیشب بیمار تصادفی ضربه مغزی آورده بودن مجبور شدم به ...

عزیزم یه سوال دارم در مورد یه تصادفی میشه بپرسم؟؟

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ زاده USM😍
بپرس

دیروز یه بچه از اقواممون که ۸ سالشه تصادف کرده بعد تا دیشب گفتن خون سرش هنوز قطع نشده احتمال داره زنده بمونه؟؟ گفتن بهش بیهوشی زدن فشارش پایینه

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ زاده USM😍
دیروز یه بچه از اقواممون که ۸ سالشه تصادف کرده بعد تا دیشب گفتن خون سرش هنوز قطع نشده احتمال داره زن ...

اول اینکه تو سن خیلی حساسی تصادف کرده ولی این افراد خیلی هاشون درمان میشون من نمیتونم به طور کلی بهت بگم خوب میشه یا نه بستگی داره به میزانه آسیبی که دیده داره یکبار میبینی خوب شد یکبار میبینی نتونستن خونریزیی را بند بیارن رفت تو کما 

2706