2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی خوبه اینجوری 😍😍😍 متأسفانه من بعد غروب دیگه خیلی خسته میشم  یعنی بعد نه شب دیگه درس نم ...

من اصلا خسته گی توکارم نیسم 

فکر کن باید شام درست کنم ناهار درست کنم ظرف بشورم رخت بشورم مواظب بچه باشم تازه باردار هم هستم🥺

ولی خداروشکر 🤲🥰

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        
الان  میخونم برای تخصص روزی ۱۶ ساعت. قبلا ک کنکور تجربی داشتم روزی ۱۵ ساعت خوندم رتبم شد ۱۱ کش ...

احسنت عزیزم 😍😍😍😍

چقدر از تلاش بقیه انگیزه میگیرم. 

میشه برنامه ساعتیتون رو بگین؟ که کی شروع میکنین و.... 

دانشجوی چی هستی؟؟

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        
دانشجوی چی هستی؟؟

چند سالت؟؟

من اصلا خسته گی توکارم نیسم  فکر کن باید شام درست کنم ناهار درست کنم ظرف بشورم رخت بشورم مواظب ...

ماشاالله عزیزم، امروز برای خودت اسفند دود کن 🌺🌼🌺

این قدرت انگیزه ست 💪💪💪

متولد 74 دارم برای آزمون دکتری بهداشت میخونم (به امید خدا🌺) 

ببين ادم ها ساعت فيزيولوژيكشون فرق داره مهم ميست صبح ميخوني يا عصر يا شب ولي حم تر از ٨ساعت نبايد بخوني

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
2706