2410
2553
عنوان

بچه هاجنین پاهاش بسته باشه حتتما دختره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روز دیگه میرم انومالی استرس دارم،جنسیتو میام میگم بهتون😆

سالمه  استرس نداشته باش اره حتما  خوشحال هم‌میشم من ی گروه تو  تل دارم   مادرا باردارا همه جمعن خواستی  درخواست دوستی بده  بفرستم برات بیا

2720
آخه به خواهرشوهرم گفتم گفت اکثرادخترا اینجورن

مال من گفت دیده نمیشه تو ان تی خواهرم گفت اگه شک داشته باشن پسر باشه میگن دیده نمیشع پاهاش بسته هست خلاصه بهونه که تو انومالی گفتن پسر خودشم با سراولی بچم ۹۹ درصد حالتام فرق داشت کلان دختر میخورد اون یک درصدم فقط دورحاله سینم صورتی ولی سرجفتشون قهوی تیره تیره شد خودم معطمن بودم دختره حتی مدل شکم فرق داشت پس حدس همش چرته

هیچ وقت کسی تامقام خدای بالا نبر..میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه 
2714

روش کلم بنفشو امتحان کن 

به فروشگاه بروید و یک کلم قرمز بخرید.

دستشویی بروید و ادرار خود را در فنجان بریزید. توصیه می شود از فنجان یکبار مصرف استفاده کنید.

کلم را نصف کنید.

مرحله 4:

کلم را در یک قابلمه بزرگ قرار دهید و آن را با آب سرد بپوشانید.

قابلمه را روی حرارت زیاد قرار دهید تا جوش بیاید.

قابلمه را از روی گاز بردارید و بگذارید محتویات آن برای 10 دقیقه بماند تا خنک شود.

در یک فنجان جداگانه (یکبار مصرف)، یک قسمت آب کلم را با یک قسمت ادرار (به مقدار مساوی) مخلوط کنید. 

ادرار / آب کلم را بررسی کنید. رنگ مخلوط جنسیت جنین را تعیین می کند. اگر مایع صورتی مایع به قرمز باشد، فرزند شما پسر است. اگر رنگ مایع بنفش باشد، فرزند شما دختر است.

به مقدار مساوی آب کلم را با ادرار مخلوط کنید. توصیه می شود از "ادرار اول صبح" استفاده کنید.  رنگ مخلوط آب کلم / ادرار را تجزیه و تحلیل کنید. صورتی / قرمز به معنی پسر و بنفش به معنی دختر است!

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم!