2410
2553

اگه توغربالگری اول دکتربگه حالش مناسب نیس که جنسیتوبگم وپاهاش بسته ست؟حتما دختره که اینجوره؟کیامثل من بودن؟بچتون چی بود؟

مگه فقط دخترا پاشونو میبندن

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دختره حجب و حیا داره موقع سونوگرافی پاهاشو میبنده😝😅

😂😂😂

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
آخه به خواهرشوهرم گفتم گفت اکثرادخترا اینجورن

ن بابا عزیزم ربطی نداره😁

😳😳😂😂دفه اوله همچین چیزی میشنوم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2714

پزشکن خواهرشوهرتون؟😅

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

نه ربطی نداره مامانه هرموقع میرفت واسه جنسیت داداشم پاهاش بسته بودبعدمامانم رفت یه سونودیگه اونجام پرستاراازاون دافابودن بعدتادستگاه روگذاشت روشکمه مامانم داداشم پاشو۱۸۰بازکرد😳😂😂😂مامانم گف پسرم دخترخوشگل دیدهیجان زده شد😂😂😂

2706