2703
2553
عنوان

توروخدا دعام کنید

123 بازدید | 17 پست

دلشوره ی بدی دارم .میشه برای نیفتادن یه اتفاق بد برای خانواده ام که احتمال افتادنش هست دعام کنید؟؟؟

حالم خوب نیست ممنونتون میشم دعاتون میکنم.😔😔

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘

چشم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم

یه دنیا ممنون 😔😔

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘
2456
هفت تا ایت الکرسی بخون برای هرکدومشون

مرسی عزیزم چقد بی قرارم 😔😔

بارداری؟؟؟

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        

الهی ک صاحب الزمان پشت و پناه خانوادت باشه و بهترین اتفاقا واسشون بیوفته و همیشه تو اوج شادی باشن. عزیزم لطفا واسه داییم دعا کنید زودتر شفا بگیره سخت درگیر کروناست

خدایا شکرت 
2714
الهی ک صاحب الزمان پشت و پناه خانوادت باشه و بهترین اتفاقا واسشون بیوفته و همیشه تو اوج شادی باشن. ع ...

ان شالله که زودی خوب میشن. مرسی عزیزم ممنونم ازت .😔😔

قاقالیلی خودمونی یا یکی دیگه ای😢

نمیدونم قاقالی لی خودتون کیه؟

بارداری؟؟؟

آره عزیزم .😔😔

کاربر @قاقالیلی۲   اسماتون مثله همه با یه ، کم و زیاد😅😬

ن عزیزم اسمش شبیهه😁 کلا در حال حاضر فقط همین یه اکانتو دارم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
بعدش که گفت باردارم فهمیدم یکی نیستید😅

😂اره مگه اینکه من مریم مقدس دوم میشدم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706