2737
2734
عنوان

مادر شوهرم برای مهمونی گفت ظرفهاتو بیار😐🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 43 پست
مثلا چی بهش بگم....بهش بگم به مامانت بگو ظرفا نمیدم....اگه واقعا میدونی چجوری بگم...بگو

مثلا شوهرت بالبخند بگه مامان خودت ظرف داری از عروست میگیری یوقت میگه مادرشوهرم ظرف نداره

شاید واس تو قشنگترنو نمیتونه بخره خودش و تورو از خودش میدونه ک میگه بیار یکم ب مسئله مهربونتر ن ...

اطفا خصوصی رو بخون و جواب بده مرسی

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه دخترو نمیدن دست پسر ؟

چرا میدن. پسرم باید همونطور ک برای پدر و مادر خودش احترام قائله برای پدر و مادر همسرم باشه. این ک گفتم داده دست ما واس این ک بعضی خانوم ها دور از جون اسی ها کلی میگم بعضی خانوم ها فک می کنن شوهرشون حالا ک شوهر اونا شده باید یادش بره مادری ام داره 

2728
فرض رو براین گذاشتم که همسرش هوای خانومشو داره    

😄😄

مردان سرزمینم الویت =ننه

همه چیزم ننه جان

هوا داری کیلو چن😢

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2738
😄😄 مردان سرزمینم الویت =ننه همه چیزم ننه جان هوا داری کیلو چن😢

یک خانوم زرنگ هیچ وقت شوهرشو تو شرایط انتخاب قرار نمیده هیچ وقت بین همسر و مادرش قرار نگیرین مطمئن باشین ااونی ک حذف میشه شمایین هیچ مردی زنشو انتخاب نمی کنه اگر قرار ب انتخاب نهایی باشه ک یا این یا اون 

انقد پره خصوصییییی. چشم الان میرم

مرسی منتظرم

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂
یک خانوم زرنگ هیچ وقت شوهرشو تو شرایط انتخاب قرار نمیده هیچ وقت بین همسر و مادرش قرار نگیرین مطمئن ب ...

😄😄😄😄

اخی

عزیزم من مجردم مونده ب اون چیزا ب اینا ک متاهلن بگو

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

دوازده تا قاشق چنگال براش به یه مناسبتی کادو ببر...یه دستی هم بشقاب و خورش خوری ببر به یه مناسبت دیگه 

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

یا میتونی ظرفایی که برده رو بهش ببخشی و بگی بزار برای مهمون..برای خودت جدید بگیری...اگه هم پولشو نداری دیگه هیچ

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
😄😄 مردان سرزمینم الویت =ننه همه چیزم ننه جان هوا داری کیلو چن😢

شوهر من اولویتش منم....حتی یه بار بهم گفت که من تورو از مامانم بیشتر دوست دارم😂😂😂ماشاالله ماشاالله هرچی بگم همونه....ولی بی احترامی هم نکردما به خانوادش...بلکه اونا بی احترامی کردن این دیده حواسش به من هست...باباش به من بگه بالا چشمت ابروعه جواب اونم میده....چند بار جلو خودم جواب خواهرشو داده....الان جرعت نمیکنن چیزی بگن به من

2706