2737
2734

شماها دلتون صافه دعا کنید برام که زندگیم آروم بشه مشکلات این همه اذیتم نکنن

تروخدا دعا کنید برا زندگیم

هربار شماها دعا کردین دلم آروم گرفت

اینقد ناراحتم که خوابم نمیبره

چشم صد تا یا الله میگم براتون💚🍀

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برات صلوات فرستادم. ان شاا... حاجت دلت با مصلحت خدا یکی باشه دلت شاد بشه .

لطفا برای منم دعا کنین 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
قربون دل مهربونتون از این همه مهربونی شما گریم گرفت امیدوارم خدا صدبرابر برات خوبی بخواد

خدانکنه عزیز دلم کاری نکردم الهی خدا نگاه دلت بکنه جانا🤍

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
برات صلوات فرستادم. ان شاا... حاجت دلت با مصلحت خدا یکی باشه دلت شاد بشه . لطفا برای منم دعا کنین&n ...

عزیز دلم ممنونم

برات صلوات فرستادم😘😘😘

انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده

2738
فداتشم عزیزم ممنونم😘😘😘😘❤🌹

💛🌻

انشالله که زندگیت روبه راه شه دلت آروم بگیره🌹❤تو هم واسه آرامش من دعا کن واینکه خدا به شوهرم یکم عق ...

امیدوارم تو هم به آرزوت برسی

مشکل آخرت برا نامزد منم هست 

انشالله که سر عقل بیان زرات صلوات فرستادم

امیدوارم تو هم به آرزوت برسی مشکل آخرت برا نامزد منم هست  انشالله که سر عقل بیان زرات صلوات ف ...

ممنون عزیزم...خدا به همه مردای بی عقل  یه ذره عقل ودرک بده شعور آمین🙏🌹❤

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2706