2726
عنوان

داداشم زن نمیگیره بی حیا شده.خانوادمو نابود کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3718 بازدید | 42 پست
مامانم به زور میخاد مجبورش کنه به دختره که خیلی کوچیکتر از خودش حدودا پانزده سال کوچیکتر بگیره براش ...

دختر پانزده سال کوچیکترم حتما باهاش زندگی میکنه😂😂😂

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرا یا باید بعد یه سنی خونه مجردی بگیرن یا ازدواج کنن

شما هم زنش بدید، البته یه ازدواج معقول نه 15 سال کوچیکتر، فردا روز بازم تو زندگیش به مشکل بخوره

به مامانت بگو یه چله ای چیزی، یس براش بگیره، ان شاالله زن میگیره

چون چند بار جور نشده، داداشت سرخورده شده

دختر پانزده سال کوچیکترم حتما باهاش زندگی میکنه😂😂😂

چرا نکنه دختره میشه ۲۰سالش عاقل و بالغ و خانوم داداش اسی یکمی پیرپسرشده خخخخ

اسی شوخی بودا

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید  
2728
مامانم به زور میخاد مجبورش کنه به دختره که خیلی کوچیکتر از خودش حدودا پانزده سال کوچیکتر بگیره براش ...

عزیزم برادرتون 34 سالشه تو فامیل ما همسنای برادر شما بچه مدرسه ای دارن

برادرتون زمانی که اوج خواسته و نیازش بوده ناکام مونده،خسته شده

برادرتون خودش تمایل به ازدواج داشت تو سنین پایین تر مثلا گفت زن برام بگیرین؟

الان چی تمایل دارن؟؟تو این سن منظورمه

با اخلاقی که توصیف کردی توروخدا بچه سال نگیرین میزنتش یه دختر پخته براش بگیرین 

چرا نمیکنه؟!!! یه نگاه به همین سایت بنداز چند هزار  دختر هشتادی که زن دهه شصتی شدن پیدا میکنی

الان من چیزی بگم اسی ناراحت میشه

کسی که جلوی پدر و مادرش همچین حرفایی رو بزنه و راجب دستگاهش اطلاعات بده مشکل ذهنی داره و خود من که دهه هشتادیم هیچوقت خودمو با اینجور مردی بدبخت نمیکنم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

به زور براش زن نگیرین پسر داییم به زور براش زن گرفتن هر بار میگه من زن نمیخواستم شما مجبورم کردین زنش گناه داره خیلی اذیت میشه

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 

عزیزم دلیل وجود اختلاف سنی ۶ یا ۷ سال برای جوونای زیر سی سال اینه که پسر از لحاظ پختگی همپای همسرش باشه 

وقتی سن برادرتون ۳۴ سال شده دیگه به پختگی لازم رسیدن و  دیگه نهایتا باید با  یکی که اختلاف سنیشون ۲ یا ۳ سال هست ازدواج کنه 

حتما باید همسرش بالای ۳۰ سال باشه 

2706