2733
2734
عنوان

عروس و خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 68 پست
😢😢😢 سعی کن کاری کنی ک دیگ شوهرت با حرف مادرش رفتار نکنه  خونه زندگیتم جای دور ببر تا زیاد نت ...

به نظرتون فاصله نیم ساعته با مادرشوهر خوبه ؟ یا خیلی کمه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل خیلی بعد که دید جای کتکاش میمونه دیگه نمیزنه

شوهر من جوری نمیزد که جاش بمونه در سیلی زدن که واقعا برق از چشمام می‌پرید میزد از سرو صورتم ولی الان اینجوری نیست

2731
به نظرتون فاصله نیم ساعته با مادرشوهر خوبه ؟ یا خیلی کمه 

خوبه به نظرم 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
شوهر من جوری نمیزد که جاش بمونه در سیلی زدن که واقعا برق از چشمام می‌پرید میزد از سرو صورتم ولی الان ...

رفت و امدتو با خانواده خودت زیاد کن برا من این روش جواب داد که اخلاقش بهتر شد

2738
عالیه؛ من به اونم راضی ام تا اینکه پشت اتاق خوابم دو تا گوش باشه

من هنوز خونه ندارم اما تو فکرشم یه جا دنبال خونه باشیم که حداقل نیم ساعت فاصله باشه. چون مادرشوهرم اصلا نرمال نیست دلمو خون کرده دیکتاتوره 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
برو خداتو شکر کن جدایی  جدا بودن مهم حتی دوتا در اونورتر

نه عزیز هنوز خونه ندارم. تو فکرشم یه جا دنبال خونه باشیم که حداقل نیم ساعت فاصله باشه. چون مادرشوهرم اصلا نرمال نیست دلمو خون کرده دیکتاتوره 

س ماهه عروسی کردی و بکارتتو هنوز داررررری مگ میشه؟ مشکل ازتوعه پس .وگرنه همیشم اینجوری نی ...

بعضیا عزیزم مورد وازیسموس دارن ک  باید حل شه یکم قصاوت کردن در این باره سخته چون من خودمم اوایل حتی الانم با وجود چن سال رابطه مشکل دارم 

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚
چیکار کرده از مادر شوهر من بدتر؟

بدگویی و تیکه و دخالت که همیشه داره. همش جای من تصمیم میگیره ازم طلبکاره ایراد میگیره. شوهرمم بچه ننست تا دو دقیقه با مادرش تنها میشه شستشو مغزی میشه . شوهرشم مثل پدرشوهر شما حریف زنش نمیشه به اونم زور میگه پررو. سریع خودشو به غش و ضعف میزنه که بقیه دلشون بسوزه طبق خواسته اون رفتار کنن. حتی تو کار خانوادمم دخالت میکنه بهشون تیکه میندازه. موقع حمایت انگار بچه نداره  اما موقع دخالت مثل دیکتاتورا واسه همه چیمون تصمیم میگیره 

2706