2726
عنوان

همین الان متوجه شدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 44 پست
تموم کردم باهاش‌ قابل هضم نبود برام‌ خیلی سخت بود خیلیی‌ ماه اول ۱۰کیلو وزن کم کردم سرکارم‌ میوفت ...

اینکه خودتو پاسوز نکردی بهترین کار بوده شک مثلا خوره می مونه از درون داغونت میکنه این تصمیم مال یه ادم شجاعه و تو شجاع بودی

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه خودتو پاسوز نکردی بهترین کار بوده شک مثلا خوره می مونه از درون داغونت میکنه این تصمیم مال یه ا ...

آره سخت بود ولی فراموش شد‌

شاید اگه برنمیگشتم و همون موقع میرفتم همیشه رو دلم میموند که کاش‌ تلاش‌ میکردم‌ ببخشمش‌

ولی دیدم که دیگه نه اون میتونه منو‌ خوشبخت کنه نه من اونو

اون دیگه حتی اگه پاکترین مرد دنیا میشد برا من ارزشی‌ نداشت

چیزایی‌ که ازش‌ دیدم درست وقتی‌ که تو اوج‌ بودیم غیرقابل فراموش بود

🥺🥺😯😔😔😔 بمیرم برات عزیزم خیلی درد‌ داره میفهممت من با نامزدم که ۴سال با هم بودیم و خیلی دوسش. ...

😢😢😢😢

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2728

لطفا اگر می خواهی بهش بگی و یکی دو روز گریه کنی و دعواش کنی و دوباره باهاش ادامه بدی اصلا اصلا بهش نگو چون احترامت می شکنه ندیده بگیر. لطفا وقتی بروز بدین فهمیدین ک مطمئن باشین میرین. بعدم این موضوع شاید براساس کنجکاوی بوده ک ببینه عه مثلا این سایت چطوره. من خودم تو اطرافیانم کسی و دیدم ک این و ثبت نام می‌کرد و می خندید میگفت حالا اینجا رو مینویسم اینجوری می نویسم اونجوری واس مسخره بازی بود کار سایت و می خواست بفهمه چی ب چیه

لیلای عزیزم 

جانم عزیزم 

خیلی دلم گرفت 😢😢😢😢

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
لطفا اگر می خواهی بهش بگی و یکی دو روز گریه کنی و دعواش کنی و دوباره باهاش ادامه بدی اصلا اصلا بهش ن ...

اینم‌ هست 

آن شاءالله که همینه هر چند اونم باز درست نیست و بعد ازدواج باید قطع بشه ولی‌ شاید برا از قبل بوده باشه

🥺🥺😯😔😔😔 بمیرم برات عزیزم خیلی درد‌ داره میفهممت من با نامزدم که ۴سال با هم بودیم و خیلی دوسش. ...

مرسی اجی واقعا نمیدونم چی باید بگم انگار قصر آرزوهام رو سرم آوار شده چی فکر میکردم چی شد خیلی بهش اعتماد داشتم خیلییی

تاریخ شروع رژیم۱۴۰۰/۳/۱۶ وزن شروع ۹۶.۴۵۰  وزن این هفته ۹۶.۳۵۰ وزن هدف۷۰ گروه از قرمز
مرسی اجی واقعا نمیدونم چی باید بگم انگار قصر آرزوهام رو سرم آوار شده چی فکر میکردم چی شد خیلی بهش اع ...

البته من تاپیک قبلیتو‌ نگاه کردم انگاری‌ شما یه کم بدبین و شکاک هستی‌ همین‌ طوریشم‌

به نظرم قبل شک به همسرت یه کم رو خودتم‌ کار کن 🤔

همسرت که الان اون اپو‌ نداشته

تاریخ پیامارو‌ نگاه‌ کردی مال کِی‌ بود؟

شماره مال خودش‌ بوده؟دست کسی‌نبوده؟

البته من تاپیک قبلیتو‌ نگاه کردم انگاری‌ شما یه کم بدبین و شکاک هستی‌ همین‌ طوریشم‌ به نظرم قبل شک ...

مال سه ماه پیش عزیزم

تاریخ شروع رژیم۱۴۰۰/۳/۱۶ وزن شروع ۹۶.۴۵۰  وزن این هفته ۹۶.۳۵۰ وزن هدف۷۰ گروه از قرمز
2706