2733
2734
عنوان

همین الان سر چایی با شوهرم دعوامون شد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 41 پست
آره واقعا

همسایه ما هم یه بار ساعت 4 دعوا داشتن اصلن ازشون نمیگذرم چون فکر کردم جنگ شده. شوهرمو بیدار کردم هردو دویدیم تو کوچه  اصن یه وضعی بودا🥺

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
گفت نمی‌خوام منم زیر کتری رو خاموش کردم ۲ دقیقه بعد دوباره دعوا کرد که چرا خاموش کردی دم نکردی🙂😐 ...

خب دم کن عزیزم چایی ببر بزارپای خستگی,نمیدونم شغلشون چیه ولی همین که تااین وقت شب سرکاره واقعا سخته یکم درکش کن.گاهی خوبه ادم خودشوبزنه به بیخیالی.اونم فردا متوجه اشتباهش میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همسایه ما هم یه بار ساعت 4 دعوا داشتن اصلن ازشون نمیگذرم چون فکر کردم جنگ شده. شوهرمو بیدار کردم هرد ...

من واقعا خجالت میکشم مخصوصا شبا دیگه بخاطر همسایه ها جلوی خودمو می گیرم

اما این نعره غول این چیزا سرش نمیشه

⁦ ⁦❤️⁩میشه یه صلوات مهمونم کنی؟⁦❤️⁩
من واقعا خجالت میکشم مخصوصا شبا دیگه بخاطر همسایه ها جلوی خودمو می گیرم اما این نعره غول این چیزا س ...

🥺🥺🥺

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
2728
خب دم کن عزیزم چایی ببر بزارپای خستگی,نمیدونم شغلشون چیه ولی همین که تااین وقت شب سرکاره واقعا سخته ...

ساعت ۸ شب رفته بود سره کار

در کل نباید بی دلیل داد و بیداد راه مینداخت

میخواستی بگی تا یه دوش بگیری منم چاییت رو میریزم......یه تی بگ مینداختی براش این موقع شب

چای کیسه ای نمیخوره

از دم شدن چایی هم ۲۰ دقیقه بگذره میگه کهنه اس

چای کیسه ای نمیخوره از دم شدن چایی هم ۲۰ دقیقه بگذره میگه کهنه اس

ای بابا خب نمیگفتی میرم دم کنم....میگفتی برم آماده کنم هنوز دم نکشیده

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2738
تقصیر تو که تا این وقت شب میمونی منتظرش. بگیر بخواب .هم دعوا نمیشه.هم ارامش داری خودت.

اره بابا خیلی نفهم و بیشعوره😭😭😭😭

تا الانش داره دعوام میکنه