2726
🤣🤣🤣🤣 بابا دیدی چند شب پیش با خواهر و مادرش

آها همونه، آره دیدمش

والا تو همش اینجایی با همه قوم و خویش شدی

همه رو میشناسی😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کثافت مرض، یعنی میخوام یکی ی روز بیاد بگه با خاک یکسان شده و مثل سگ پشیمونه

اون روز دور نیست 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
میاد میاد میاد اونروز😅😅😅

حس ششم تو که منو کلا نابود کرده😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2728
😂😂😂😂حالا شوهرم بیدار میشه به حسابم میرسه

والا دیگه😁😁😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
آها همونه، آره دیدمش والا تو همش اینجایی با همه قوم و خویش شدی همه رو میشناسی😂😂😂

توام ی وقتی همش اینجا بودی نذار از سیمکارتا و تعلیقات بگم 🤣🤣🤣

توام ی وقتی همش اینجا بودی نذار از سیمکارتا و تعلیقات بگم 🤣🤣🤣

خیلی دیوثی

اون واسه چن سال پیش بود تازه با سایت آشنا شده بودم ناشی بودم 😂😂😂

دوستان خوش قلب و زیبارو شب همتون بخیر گرچه صبحه دیگه..بازم بابت شوخیا و جسارت ها عذرخواهم..همش بی منظور و فقط فان بود..ممنون از جنبه اتون.فعلا عزیزا  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
https://s4.uupload.ir/files/img_20210213_104444_096_m2my.jpg الان یکی دیگه هم میزارم عزیرم

چرا لینک میزاری

سایت که درست شده

دوستان خوش قلب و زیبارو شب همتون بخیر گرچه صبحه دیگه..بازم بابت شوخیا و جسارت ها عذرخواهم..همش بی من ...

منم برم کم کم 😂😂😂از هفته ی دیگه دربست در خدمت همتونم😂😂😂😂😂

2706