2737
2734

اها خوب شد مجبورم کردین سرکارتون بزارم از سه روز پیش تاپیک میزنم میخوام تونر خوب معرفی کنین نمیاین

حالا تو رو خدا اگه از تونری که استفاده میکنین خیلی راضی هستین و پوستتون بهتر شده و جوش نمیزنه معرفیش کنید

واسه 🍀پوست چرب🍀 میخوام

🌸یا بگین بین این برندا کدومشون تونرشون بهتره؟🌸

در ضمن برای دیدن نتایج تورو خدا الکی جواب ندین  تاپیک رو ذخیره کنید فردا بیاین نتایجو ببینین یا ا

راستی چون میدونم اگه تاپیک بزنم نمیاین تا اینجا که اومدین اگه قرص ویتاگنوس تا حالا استفاده کردین  باعث شده سینتون بزرگ بشه؟من موهای بدنم زیاده و موهای سرم زیاد میریزن چون تنبلی تخمدان دارم شنیدم گیاهیه و خوبه گرفتم استفاده کنم ولی میگن سینه رو بزرگ میکنه ما هم ژنمون مستعده زود بزرگ میشن حالا من میترسم استفادش کنم

اگه یه دوره کوتاه هم استفاده کنم بازم بزرگ میشن؟☹یازیاد تاثیر نداره؟

تعداد رای : 18
نظرسنجی
اوریفیلم
8
44%
سی گل
3
16%
ویتالیر
2
11%
درمالین
5
27%
💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞
فاربن ، ویتالایر ، درمالاین ، نیتروژینا ، زیاجا ، بادی شاپ 

مرسی🌷

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا واسه پوست چرب نمیدونم

اما من پوستم خشکه و مارک الارو صورتی میزنم یعنی حرف نداره به قدری ک پوستمو درخشان و نرم کرده اما واسه پوست من اینجوریه دیگه نمیدونم هر پوستی ی جوریه اخه

2731
والا واسه پوست چرب نمیدونم اما من پوستم خشکه و مارک الارو صورتی میزنم یعنی حرف نداره به قدری ک پوست ...

اها مرسی💐

بادی شاپ یه تونر داره چای سبز هم جزو ترکیباتشه اگه جوش دارید بهترین گزینست

اها خیلی ممنون💕

2738
من هیدرودرم میزنم...آبی رنگه..

راض هستین؟واسه پوست های چرب هست؟

تونر گارنیر عالیه درمالاین و اورال هم عالبه تضیمنی میگم

اها خیلی ممنون😘

درمالاین رو تو نظر سنجی هم علامت زدین؟

چون میخوام نظرات رو بشمارم بخاطر همین میپرسم

من سی گل دارم نمیدونم دقیق چه تاثیری داشنه دوماهه استفاده میکنم

اما تونر های مارک عارضی عالین واسه پوست چرب

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
عزیزم تونرهایی که خودت نوشتی رو سرچ کن تو دیجی کالا، نظرات رو بخون. خیلی کمک می‌کنه. من سینره میزدم ...

اون کار رو هم کردم ولی مثلا رفتم اونجا نظرات تونر لافارر رو خوندم همه گفتن خوبه

اینجا اومدم خوندم هیچکس راضی نبود

اونجا چون امکان داره خودشونم بیان محصولاتشونو تعریف کنن زیاد قابل اطمینان نیست نظرات اینجا واقعی تر هستن

2706