2737
2734
عنوان

چرا مردهایی که زن های محجبه دارن خیلی به زن هاشون خیانت میکنن!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9992 بازدید | 361 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا گفته مذهبی باشه نگفته که تو خونه هم همون باش اونم برا شوهرش... گاهی بخاطره تنبلیه البته حق میدم شرایط جامعه ای ما اونقدر بد که باعث شد هیچ کس حال و حوصله ای برای انجام اینکارا رو نداشته باشه

من که خودم‌میخوام بکوبم بسازم. اولا که باید ۳۰ کیلو کم کنم. دماغمم من بالاخره عمل میکنم هر چند بهم‌م ...

منم قراره بعد از نی نی دوم تامی تاک کنم😎 الان شکمم بزرگ نیست اصلا اما فلت فلت هم نیست. میدونم بعد از این یکی بچه یقینا به هم میریزه هیکلم😩😩😩😩 جرات عمل دماغ ندارم میترسم بم نیاد😅

2728
اره والا . ولی نمیدونم همه ی عمرم رو احساس کردم قیافم خوب نیست . چاق که هستم اما قیافمم دوست ندارم

کرفس نصب کن لاغر کن 

قیافت خوبه مطمئن باش 

همسایه عمم دخترش بینی عمل کرد زیر عمل فوت شد 

عزیزم کسی که مدیون شماست مادرشوهر و پدرشوهرتونه که سوهرتون رو‌درست تربیت نکرده! نمیشه که زنا رو‌تو‌گ ...

عزیزم من متوجه حرف شما هستم ولی اگر اینطور باشه باید نود درصد پدر مادر ها مواخذه بشند برای تربیتی که داشتند فقط حرف شوهر من نیست روزگاری شده که پیدا کردن مرد سالم سخت شده و همینطور خانمهای پاک و سالم .انشالله که خدا خودش هممون رو به راه درست هدایت کنه .

2738
2706