2703
2553

(اول از همه بگم توهین نیست صرفا سواله و نظرات شما عزیزان رو میخوام بدونم، و بی طرفانه دارم عین حرفهای داییم و‌ تجاربش رو میگم پس عصبانی کسی نشه) 

دایی من وکیل پایه ۱ دادگستریه، ۳۰ سال سابقه داره در حوزه طلاق

خلاصه بحث ازدواج و طلاق و اینا شد گفت خیلی این ۲ سال بصورت تصاعد هندسی طلاق ها زیاد شدن

دلیلشم لو رفتن اقایون بوده، حالا بعدش بیکاری .

بعد به جدم قسم (من ساداتم) ۳ تا پوشه به قطر نیم متری گذاشت جلوم گفت اینا رو میبینی؟ 

اینا از دم پرونده طلاقه مردهاییه که به زنهاشون که چادری هستن اکثرا، خیانت کردن (چون داییم دادگاه دیدتشون یا بیرون دادگاه) مردهایی که با دختر ها و خانم های جوانی که اااااصلا تیپ همسرشون نبوده از این پلنگ داف ها بودن و چه بسا عقدشون کردن، و زن اصلی رو اصلا ول کردن به امان خدا

داییم اضافه کرد واقعا خیلی عجیبه این میزان شباهت در الگوریتم رفتاری یک شخص و حتی با همکاراش حرف زده اونا هم تایید کردن

حیف قضیه شخصیه و خصوصی نمیتونم عکس های پرونده ها رو بذارم،

بیشتر درخواست طلاق مردهایی که مذهبی نیستن هم پول بوده به گفته ی داییم. و بعد چشم‌و‌هم چشمی.

و در اخر‌ خیانت زن به مرد.

اما در مورد مردهای مذهبی ، اکثرا دلیل اونی بوده که داییم میگفت که میگن زن ما انقده درگیر مذهبه و چادر و‌پوشش و اینا تو خونه هم همینه . تا یه کاری میخوایم بکنیم میگه نه این حرامه، این نمیشه ، اینو نمیخوام. و و‌و‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

قفل کن فرار کن 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

من ميشينم نگاه

كنم

وسط دعواتون به من گير نكنين بيفتين روم🙄🙄🙄

خانم اون كُلنگ رو از وسط بردار يكي برنداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ربطی نداره عزیزم اون ادما ذاتشون خراب بوده‌...مرد یا زن ذات خراب اگه حوری داشته باشنم خیانت میکنن ولی اگه ذاتت درست باشه حتی اگه زیبا هم نباشی یا اصلا چادری یا مانتویی باشی مهم نیست اونا متعهدن

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2706