2726
عنوان

شوهرم خیلی بی احترامی کرد ب مامان بابام امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 212647 بازدید | 344 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد چرت حرف زد منم واقعا زنم دیگ دلم شکست ناراحت شدم ک چرا هرسری خانواده من میان این اشکمو در میاره ب بدبختیم ب بی کسیم گریم گرفت اشک ریختم 

منه بیشور گفتم عب نداره مرده از کار اومده خستس بزا برم بغلش رفتم بغلش یدونه محکم زد تو سرم منم گریه کردم گفتم چرا میزنی گناه ندارم

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
2728

وااا بنده خدا پدرمادرت

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍

اونم خودش ناراحت شد اما ب روش نیاورد بعد انقد نازشو کشیدم بغلش کردم ک نه انگار نه انگار ب لباس هام گیز داد چ وضعشه الان پدرت میاد پاشو ی چیز خوب بپوش منم لباسم تیشرت بود و یدونه دامن شلواری ...و کلی حرف بارم کرد منم گریه کردم انقد گریه کردم از بدبختیم بهش گفتم نم صدا زنگ درمونو شنیدم مامانم اینا اومدن منم چشام پفی قرمز 

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘

چرا این مردای بی لیاقتو نمیشونید سر جاشون

تو رو خدا انقد خودتون و خانوادتونو خار نکنید برای ی آدم بی ارزش

اه اعصابم خورد شد

طفلی مامان و بابات😔

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
2706