2726

ت تاپیک قبلم توضیح دادم لطفا بخونید ...شوهرم از س کار اومد ی سلام داد و رفت حموم ناراحت بود ک چرا مامانت امروز اومده خونمون .مامانمم صبح اومده بود خونمون براشوهرم روز پسر کادو‌گرفته بود ایشالا ببره زیر قبر 😭گفت من کادورو ببرم خونمون شب با پدرت بیاریم کیک هم میپزم زشته دیگ الان میگ مادرزنم اورده کادو انداخته خونمون و رفته منم گفتم باشه .خلاصه مامانم رفت شوهرم از کار اومد اخمو و ی قیافه گرفته بود نگو .منم گفتم خسته نباشی گفت ممنون و رفت حموم .اومد بیرون الکی ب همه چیز گیر داد اذیتم کرد .مامانم زنگ زد ک‌سلام دخترم شام نزار پدرت میگ همبرگر میخریم میاریم گفتم باشه .اقاااااا شوهرم ندونست چیو بهونه کنه اشک منو دراره ک اخر سر در اورد .پاشد گفت نیمرو درست کن کردم .بعدش گفت پنیر بیار بردم .بعدش لباس خاست .میدونسم میخاد دعوا بندازه اما من چیزی نمیگفتم و کوتاه میومدم .هسین بقیش بگم یکم طولانیه

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اقا شوهرم انقد رفت اینور اونور حرفای چرتی زد منم عصبی شدم باز چیزی نگفتم .بدون حرف لباس پوشید رفت بیرون گردش هی هی میومد جلو خونه سیگنال میزد صدا ضبط میبرد بالا ک ب من حرص بده منم از حرصم هندزفری کردم گوشیم بعدش اومد خونه گفت کلید گاراژو بده ماشین و بیارم تو دادم رفت اومد 

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
2706