2733
2734

سلام دوستان من ماه چهارممه شکمم حس میکنم زیاد بزرگ شده نسبت ب سن بارداریم

چون جفتم پایینه تحرک ندارم

بخاطر مولتی ویتامینهایی ک دکتر داد اشتهامم زیاد شد چاق شدم تو این چن ماه 

چکارکنم شکمم لاغر شه یکم؟؟؟ تحرک نمیتونم واسم خوب نیست

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤

دیگه لاغر که نمیشه فقط سعی کن چاق تر نشی، بیشتر پروتئین بخور و کربوهیدرات رو محدود کن

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیگه لاغر که نمیشه فقط سعی کن چاق تر نشی، بیشتر پروتئین بخور و کربوهیدرات رو محدود کن

😑😑😑چقدر بد 

مرسی

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤

من تا اوایل ماه پنج اصلا مشخص نبود باردارم

الان وارد ۶ شدم کمی شکم دارم

تاحالا ۳کیلو اضافه کردم

غذاتو کم کن بیشتر میوه بخور

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
منم چهار ماهمه اصلا شکمم معلوم نیست  من دو کیلو لاغر شدم

خوشبحالت 

چن کیلویی؟؟

2738
تو چهار ماهگی خیلی کم الان که شیش ماهمه بازم کوچیکه ولی مشخصه باردارم

قبل بارداریت لاغر بودی؟؟

بچتون دختره یا پسر ؟

۵۱  من غذا نمیتونم زیاد بخورم

پس بگو 

من قبل بارداریم چاق شده بودم

من تا اوایل ماه پنج اصلا مشخص نبود باردارم الان وارد ۶ شدم کمی شکم دارم تاحالا ۳کیلو اضافه کردم ...

اوایل همین کارو میکردم ولی میوه سیرم نمیکرد همش شکمم قار و قور میکرد

2706