2058
2079

من داغونم😔😔 بمیرم برا بخت خودم امروز دگ قطعی تموم شد جوری که دیگه هیچ امیدی نیست😔 دلم داره از جا درمیاد

انقد تلاش کردیم و نرسیدیم اصن یادمون رفت کجا میخواستیم بریم، انقد خواستیم و نشد اصن یادمون رفت چی میخواستیم...

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
هعی خدا ی پول زیادی بفرس واسم حالم خوبه خوب میشه

کاش حال هممون با پول خوب میشد

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ومن به ارزوم رسیدم خدایا شکرت که اتفاق افتاد وشکرت که همیشه هوامو داری🥀❤

اینجا میایم حرف میزنیم تواون لحظه فکر میکنیم خالی شدیم اما دراصل نمیشیم وقتی دوباره گوشی میذاریم کنار میبینیم حرف زدن اصلن ادم خالی نمیکنه حال ادم رو هم خوب نمیکنه اینکه همیشه میگن گریه کن تا خالی بشی حرف بزن تا خالی بشی نریز تو خودت جمله ی بسیار اشتباهی چون تازمانی که اون یا اونایی که باعث بدشدن حال دلت شدن حال دلت خوب نکنن...نه سبک میشی نه خالی 

2051
کنکوریم و باید روزی 15 ساعت بخونم ولی اصلا حوصله ندارم همه ام ازم توقع دارن

ب نتیجه بعدش فک کن ک رتبت عالی شده و بهترین دانشگاه اون رشته ای ک خاصی قبول شدی 

انشاالله موفق میشی

بعضی از کاربرا اینقد عقده دارن ک میان اینجا خودشونو خالی کنن اونا همشون دایورتن😉🤪😛ی عده هم هستن با عکس های بیخودشون میرین.ن  توی تاپیک طرف😡😤😤😡آآآآهای باتوهستم قبل اینکه ریپ بزنی مطمئن شو بتونی با من بگیری🙆‍♀️🙆‍♀️
2082
منم  حس میکنم سینگلی خ دیه حالمو بد کرده

منم الان داشتم اتفاقا ب همین فک میکردم 

ینی ن عاشق کسی هستم نه کسی عاشق منه نه رابطه ای... کلا از هفت دولت ازادم😕😕😅😅

عجیب نیست ک ما تو جهان سومیم وقتی ک مادران امروز و فردا تاپیک های حس شیشم و فال را شلوغ میکنند 😐اللهم صل الله محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
اخی چرا

نزدیک به چهل روز دیگه سالگرد ازدواجمه عقدو عروسیم باهم بود.تویک روز.خواهرم استان دیگه زندگی میکنه حدود یک شب قبل از اینکه بیاد برای مجلس من همسرش تیر میخوره و راهی اتاق عمل میشه منم نتونستم مراسمم رو عقب بندازم  و انجام شد. خواهرم توی عروسیم نبود . چند وقت طول کشید تا همسرش به حالت عادی و سلامتی برگشت الان هم خواهرم بارداره و نمیتونه بیاد. منم راهم انقدر ازش دوره که شوهرم اجازه نمیده توی این کرونا جایی برم سفر برم خوش هم حاضر نیست تا اونجا منو ببره خواهرمو ببینم. باید صبر کنم تا زایمان کنه انشالله بچه ش سلامت باشه خودش بیادش پیشم

رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ
1718