1874
2075

منره

قهرمان خودت باش    .    خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران .   من به هرچي ك بخوام میرسم   .آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤                      .   بُزرگ فكر كُن ، بُزرگ باور كُن، بزرگ عَمل كُن، و نتيجه هم بُزرگ خواهد بود.. 🐚                  اهل کینح نیستم از چپ بخورم از راست میزنم😆

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

تعریف کن خالی شی

بعضی از کاربرا اینقد عقده دارن ک میان اینجا خودشونو خالی کنن اونا همشون دایورتن😉🤪😛ی عده هم هستن با عکس های بیخودشون میرین.ن  توی تاپیک طرف😡😤😤😡آآآآهای باتوهستم قبل اینکه ریپ بزنی مطمئن شو بتونی با من بگیری🙆‍♀️🙆‍♀️
2064

من  😞✋

تو این سایت هیچ دلبستگی ندارم فقط به رسم عادت اینجام خسته بودم از دنیای واقعی ، آدمای واقعی  امّا افسوس که تو مجازی  هم زخمی که ب روحت میزنن واقعیه 💔😔

😞

من کسی هستم که معتقده هرکسی لایق خوش رفتاری و مهربونی من نیس✨ اگر دیدی جایی باهات تند رفتار کردم بدون تقصیر خودت بوده و اگر باهات مهربون بودم بدون خیلی آدم خاصی هستی💜 توهین ممنوع🚫 نه من میکنم نه شما خب؟ اگر از من خوشت نمیاد پس با من حرف نزن و درآخر به امید روزی که زن مقابل زن قرار نگیره🌏
2032

☝️

موفق بودن فقط هدفم نیست،سبک زندگیمه.پرسپولیسیا کاربریم رو تعلیق کردن😂.نی نی یار هم پرسپولیسیه که تعلیقم کرده دیگه😜.مهندس آینده هستم.افتخار آفرین کشورم.و در نهایت پسر سینگل به گور تشریف دارم.پرسپولیسیا اکانتم به خاطر شماها دیگه برنمی گرده.لطفا یکم جنبه داشته باشید
2082

دارم میسوزم    😐 مییییییسوزم کاشکی ی بلایی سر اون پسره خر بیاد دلم خنک شه ازششششششششش بیشووووووووووور 😐😐😐😐 مییییسوزمممم

(همسر دوم جانی دپ هستم)☺بالاخره ازدواج کردیم:)انشالا خوشبخت شیم
1718