2733
2734

من درسم خیلی خوب بود رشتم حسابداری بود ولی یه سال مونده به دیپلم ول کردم .

الان میخام دیپلم تجربی بگیرم چطوری میتونم اینکاروانجام بدم ؟

مدارس بزرگسالان باید ثبت نام کنم؟واینکه میخام غیر حضوری باشه

دیپلم تجربی برای چی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی باید سه سال درس بخونم؟

نچ 

میتونی هر سه سالو همراه امتحان بدی هدف فقط پاس کردن کتابا هست . دهم . یازدهم . دوازدهم 

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔
میخام رشته گفتار درمانی یا پرستاری انتخاب کنم

خب بدون دیپلم تجربی هم میشه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
نچ  میتونی هر سه سالو همراه امتحان بدی هدف فقط پاس کردن کتابا هست . دهم . یازدهم . دوازدهم&nbs ...

خب من که الان یادم رفته درسارو 

چه کتابایی بخونم چه کلاسایی شرکت کنم؟یا کجا برم برای پاس کردن دروس؟

2738
واقعا چطوری؟

اره چه سالی دیپلم گرفتی؟

اگر نظام قدیم هست فقط دوازدهم یکی از سه رشته ریاضی انسانی تجربی میخونی بعد هر کنکوری دلت بخواد میتونی شرکت کنی

اگر هم دیپلمت نظام جدیده که نیازی نیست

میخام رشته گفتار درمانی یا پرستاری انتخاب کنم

ب نظر من همون رشته خودتو ادامه بده اینا ک میگی هر چقدر هم درست خوب باشه بعد یسال  نمیتونی .‌مخصوصا اینکه درسادتغییر کرده و ب شدت سخته من خودم‌پارسال کنکور دادم انتخاب رشتع نکردم ب امید اینکه امسال رتبه بهتر بیارم ولی همه درسا تغییرکرده الانم مث.... گیر کردم تو گل

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔
فک‌کنم‌کاردانش بوده از کاردانش نمیشه کنکور نظری داد

میشه 

فقط باید دوازدهم یکی از سه رشته نظری بخونه

2706