2737
2734
عنوان

خارش واژن

669 بازدید | 49 پست

سلام ببخشید من بخاطر عفونت معده م انتی بیوتیک میخورم یدوره ی 14روزه اول عید خوردم الان هم چندروزه میخورم عذر میخوام واژنم شدید خارش و گاهی سوزش داره .نگرانم کرده ربطی به انتی بیوتیکا داره؟ اموکسی سیلین بیسموت و کلاریتمایسین میخورم قبلا هم دوتای اولیو با متدونیدازول . چکار کنم باید برم دکتر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ربط داره به نظرم ، منم برای حساسیت و عفونت احتمالی سینوس میخوردم همن کلاریت رو‌که میگی تو عید عفونت شدید واژن گرفتم و خارش ، نمیدونم ربطی داشت با نه اما سرچ که کردم نوشته بود بعضی از آنتی بیوتیک ها باکتری های مفید واژن رو از بین میبرن باعث میشه سریع عفونت بگیری تا الانم که تاپیک رو بخونم نمیدونستم‌ واسه اونه یا نه الان مطمعن شدم

2738

ربط داره.باکتری های مفید واژنت از بین رفتن.زمینه برای فعالیت میکروب های فرصت طلب(قارچها و باکتری های مضر)فراهم شده

توصیه من به شما:رعایت بهداشت شدیییییید.شست و شو با ژل بانوان و بعدش هم زدن پماد تریامسینولون ان ان هست.روزی دو بار بزنید.تمام

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
ربط داره.باکتری های مفید واژنت از بین رفتن.زمینه برای فعالیت میکروب های فرصت طلب(قارچها و باکتری های ...

عذر میخوام من مجردم و ژل تا حالا استفاده نکردم مضر نیست؟ تند تند عوض میکنم پمادرو ندارم فردا باید تهیه کنم چیز خطرناکیه؟لازمه برم دکتر؟

اهان .شما رفتید دکتر بابتش؟یا خودش خوب شد؟

نه خودش خوب شد یعنی دیگه نخوردم قرص هارو ، بعدش با ژل شستشو روزی دو بار شستم روزی سه ،۴ بارم شرتمو عوض کردم  بعد سه چهار روز خوب شد ، ولی اصلا خیلی بد بود 

2706