عنوان

🎀📷عکسهای نوستالژی📷🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 157951 بازدید | 1437 پست
کیا مثل من پفک نمکیو پودرش می کردن بعد با قاشق چایخوری می خوردن 😂😂😂

😅

من  البته گاهی

روزگار غریبی است نازنین🥺                                          (از دهه ی شصتم)
خاطره بدی از این کاسه دارم  مادر شوهرم و ما  همسایه بودیم با این مدل کاسه  برامو ...

خب چرا انقدر اذیت شدی عزیزم؟

روزگار غریبی است نازنین🥺                                          (از دهه ی شصتم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدا یعنی میشه چشامو ببندم برگردم به بچگیام خودمو ببینم ک بازی میکنم  قهر میکنم با دوستام&nb ...

عزیزم چقدر زیبا توصیف کردی⁦❤️⁩

منم گاهی چشمامو میبندم و توی خیالم از صبح که بیدار میشدم برم مدرسه و...تجسم میکنم   

کاش واقعا تکرار میشد🥺

2728
خب چرا انقدر اذیت شدی عزیزم؟

اخه عتیقه بود از دو نسل بود 🤨😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
ای کاش بچگیم خیلی بهتر میگذشت .... تا با دیدن هر کدوم از این عکسا اشک نریزم

عزیزم🥺    خوب و بد گذشت برای همه

ببخش اگه با تاپیکم اشک ریختی

وای خدایا من داداشم تازه تازه پلی استیشن اومده بود بابام براش خریده بود وقتی بازی میکرد فوتبال منو م ...

چه خاطره ی جالبی😄  مرسی که برامون تعریف کردی عزیزم⁦♥️⁩

یادددددش بخیررررر چه دورانی بود کاش ساعت زمان داشتم و میتونستم برگردم به اون دوران چقد شیرین بود روز ...

درسته     ای کاش میشد🥺

استارتر دمت گرم با این تاپیک جذااااب🌹🌹🌹 خنده رو لبام آورد 🌸

فدات مهربون😙⁦❤️⁩  خوشحالم که دوست داشتی💐

من هنوزم لی لی میکشم برا خواهرم و خودمم باش بازی میکنم😊 😂

بسیار هم عالی عزیزم⁦☺️⁩

من با باتری قلمی درستش کردم😐 😂😂😂

من یادم نیست باطریش دقیقا چی بود  ولی یادمه منم درست کردم اینو

2706