2733
2734
عنوان

🎀📷عکسهای نوستالژی📷🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 157959 بازدید | 1437 پست
من از این دوربین داشتم از آستارا خریده بودم،توش عکسای تایتانیک بود

تا حالا نشنیده بودم  برام جالب بود

روزگار غریبی است نازنین🥺                                          (از دهه ی شصتم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد منو شوهرم سر این عکسا کتک کاری میکردیم😂😂 تقلب میکرد  باباهامون میوفتادن دنبالمون تو ظهر ...

😄

راست میگی برامون جدی بود این بازی🤣

روزگار غریبی است نازنین🥺                                          (از دهه ی شصتم)
واقعا آدما با بزرگ شدنشون دغدغه هاشونم بزرگ میشه  و دیگه نمیشه نگاهت بچه گانه باشه که تنها نگر ...

درسته⁦🥺⁦❤️⁩

2731
مامانم‌نمیذاشت برم‌تو کوچه بازی کنم همیشه از پنجره نگاه بچه ها میکردم 😪

آخی  چرا؟  همه میرفتن که اون زمان

اسی دمت  گرم حاجت روا شی

بردیمون به دوران بچگی😢😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2738
من غم عالم ریخت تو دلم با دیدن شون..خاطرات شیرینی دوباره برام مرور شدن چقد قدیما واقعا همه چی بهتر ...

دقیقا🥺

مامانم داره هنوز هم به عنوان جا سیگاری استفاده میکنه😂😂

خیلی هم خوب  اصلا نوستالژیش همینه🤣

یههه دنیاااا ازت ممنونم بابت گذاشتن این عکسا باورت نمیشه الان دارم گریه میکنم اونم از خوشحالی یاداور ...

فدات مهربون😙⁦⁩  خوشحالم که دوست داشتی تاپیک رو

و چه خاطره ی جالبی😍  

ممنون که برامون تعریف کردی⁦❤️⁩

2706