2737
2734
عنوان

درمان میگرن

95 بازدید | 13 پست

درمان میگرن 😍

آیا از سردرد های شدید میگرنی خسته شدید ویزیت ۵۰ هزار تومان در دایرکت اینستاگرام

https://instagram.com/tabib_amir.ir?igshid=1dgne329axwij

پیام بدید تا دارو هایی که انشالله موثر خواهند بود رو بگم 🤑🤑 اگر بعد از شش ماه رضایت نداشتید شرایطی برای استرداد پولتون داریم البته این به این علت نیست که تا شش ماه تاثیر رو نمی‌بینین این برای استرداد هست بگید دیگه چی میخواهید منتظر صدای گرمتان هستم با احترام طبیب امیر🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والله  منکه قبل از شروعش جرقه میزنه چشمام

جاری من میمیره وزنده میشه موقع میگیرنش

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2738
نتایج درمانی طب اسلامی و طب سنتی که چیز دیگه ای میگن

این بدبخت 34 سالش هست از بچگی تا الان هرر راهی رو رفته فقط تونسته کنترل کنه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
این بدبخت 34 سالش هست از بچگی تا الان هرر راهی رو رفته فقط تونسته کنترل کنه

من ایشون را رایگان ویزیت میکنم اگر خواستید اینستاگرام پیام که دادید یاد آوری کنید و بگید که من توی نی نی سایت بهتون گفتم بابت میگرن فامیلتون رایگان ویزیت میینم ایشون که همه راه ها رو رفتن یکبار هم این راه رو بزن شما فقط من رو بهشون معرفی کنین و بگید امشب من گفتم که رایگان میبینمشون

من ایشون را رایگان ویزیت میکنم اگر خواستید اینستاگرام پیام که دادید یاد آوری کنید و بگید که من توی ن ...

آی دیتون؟