2733
2739
عنوان

خواستگار من برا دختر عموم:/

977 بازدید | 61 پست

من اصفهان زندگی میکنم بختیاریم 

رفتیم آرایشگاه خانوم آرایشگر منو دید خواستگاری کرد برا پسرش 

پسره هم گفتن مهندس عمران و خونه هم داره و نمایشگاه ماشین و عکسشم دیدم به دلم نشست بدجووور یعنی من تازه شکست عشقی خوردم و فکر میکردم دیگه هیچکسیو نمیتونم تو زندگیم راه بدم اما این خیلی به دلم نشست هم زبون خودمونم هست با درس و دانشگاه و کار و این چیزام مامانش گفت مشکل نداریم کمکتم میکنیم تا تهش بری

مامانم گفت نه:/

ولی یه دختر برادرشوهر دارم اونو معرفی میکنم باتون یعنییی سوختما حالا قرار یه روز بریم بیاریمش اصفهان ببیننش نمیدونم چجوری به مامانم بگم پسر رو میخوام 😬

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی مامانم دختر عمومو بهشون معرفی کرد:/

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2728
2738

خوب خجالت میکشم به مامانم بگم:/

یکم خانوادمون بستس از این لحاظا یعنی اونجوری راحت نیستم با مامانم

2706