2737
2734
عنوان

مردای ترک چجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4444 بازدید | 175 پست
خب من تهرانیم متاسفانه خونمونم پاسدارانه ولی اونا ترکن .ولی چون دوسش داشتم برام مهم نبود الان میبینم ...

توهم ریشه ات یه جایی .اون طرف خونه شواورده تهران عقایدشو افکارش اینا توخون اش اونونمیشه عوض کرد که .من چه طور نمیتونم با یه فارس یا هرقومی زندگی کنم سخت برام شماهم همین طور .راه چاره ات صبرکردن ومدارا کردن و قلق به دست اوردن ایناهم یه روزه نمیشه چن سال طول میکشه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
عقدشون و نامزدی به کنار هفت ساله عروسی کردن همشون سرجاشه 

نامزد من میگه ما رسم نداریم تو نامزدی!!!خونوادشم همینو میگن 

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شوهرمن تا حالا کلی طلا خریده.هیچ مناسبتیم یادش نرفته.رفتار و فرهنگ چ ربطی به کادو داره؟

خب تو داری میگی مرد سالاره من دارم میگم جونشم براش میده و حرفشون نه حرف داییمه نه زنش نتیجه و صلاحدید دوتاشونه  شاید شما موردتون متفاوته اختلاف شهرتون باعث مشکلاتتونه ولی تا جایی که دیدم اینطور نبوده

2731
پول دراوردن عیب نیس که نمیبینی زن های ترک خلوارخلوار طلا دارن اجازه نمیدن کسی به خانواده شون نگاه چپ ...

من ۴ سال با یه اقای ترکی دوست بودم خودشو داشت میکشت با کار😑مثلا خونه و ماشین و ... داشت بازم حسرت زندگی دیگران رو میخورد باز میخواست به خونه رو بکنه دوتا خونه با ۲۴ سال سن دیگه ادم راه چندین ساله رو نباید یه شبه بره. 

بعد همین اقا مثلا اول میگفت دانشگاه نباید بری چون پسر هست😐بعد سرکار نباید بری بعد هرجا میخوای بری خودم میبرمت اینا نمیسه بهش گفت غیرت و تعصب به جا، یعنی من قبول ندارم واقعا.

حالا نمیگم ترکا الن بلن ولی خب تجربه من اینو بهم ثابت کرده.

حتی یادمه‌خیلی پیش دعا نویس و ... میرفتن اینا بعد خیلیم اعتقاد داشت هیچجوره قانع نمیشد که این بحث و دعا نویسی  از اول غلطه

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
نه منم بختیاریم ولی همسایه بودیم.فکرمیکردم رسو و رسوماتمون تقریبا مثل همه ولی الان اونی که میگفت رسم ...

رسم و ولش کن چون من یه ترکم خانواده ای دیدم که وقتی دخترمیدادن تمام اون چیزایی که مربوط به دختر تمام وکمال انجام دادن وقتی نوبت ازدواج پسرشون شد گفتن ما هیچ رسمی نداریم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
من برعکس توئم خودم ترکم میخام با ی لر ازدواج کنم🤕🤕میترسم

اتفاقا ازدواج دختر ترک با پسر ازجای دیگه خیلی راحت تره تا مثل ما. من دختر برادرشوهرم با لر ازدواج کرده خیلی باهم اوکین

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2738
2706