2726

سلام دوستان گلم.قراره اگه خدا بخواد هفته دیگه جهاز ببرم. فقط 11روز دیگه خونه پدرم هستم. خیلی خونه پدرم توی رفاه بودم خیلی چه از لحاظ مالی چه از لحاظ عاطفی. همسرم آدم خوبیه. هم خوشحالم که بعد از سالها انتظار میرم سر زندگیم هم ناراحتم که از پیش مادرم و پدرم دارم میرم البته شهرهامون نیم ساعت از هم فاصله داره. حس مبهمی دارم. بابامم خیلی ناراحته. بنظرتون بعدش درست میشه؟ 

نیم ساعت که چیزی نیست.منوبگوکه گیلانموبایدبرم نزدیکای بوشهر💔💔💔

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از سه ماه مونده ب عروسی گریه کردم تا سه ماه بعد عروسی هم بداخلاق بودم.صب شوهرم رفتنی میزاشتم خونه مامانم بزگشتنی برمیگشتم باهاش باورت میشه.ولی الان بعد سه سال تقریبا ب هفته ای ی بار دیدنشون عادت کردم

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
آخی من گیلانم دو تا شهر متفاوت 

خوشبختم😘عادت میکنی عزیزم

من عمم اصفهان ازدواج کرده خودمون گیلان بعد اوولاش همش هروقت که میومد خونه مادرش همش باگریه راهیش میکردن.دیگه الان عادی شده براش.توهن عادت میکنی.نگران نباش💖

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

خیلی زمان می‌بره تا عادت کنی منم روزای آخر رو‌میشمردم..

یاد اون روزا افتادم..

ببخشید ازرتاپیکت میرم که یادم نیاد اون روزا..

فقط بهت بگم قبل رفتن اگرراشکت خواست سرازیر بشه اصلا جلوشو‌نگیر بغلشون کن ببوسشون و بعد برو.

خوشبخت باشی

.(عاشق بچه 92)
2706