2733
2734
عنوان

برای مادرم اصلاااا مهم نیستم نه من نه زندگیم نه ایندم 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 61 پست

الهی خدا درهای رحمتشو ب روت باز کنه 

و از این ب بعد فقط طعم خوشی و خوشبختی رو بچشی

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
عزیزم  یه چیز بگم ولی شما اگه الان ازدواج کرده بودین الان چندبرابر الان تو خونه خودت کار میکر ...

اون دیگه توخونه خودم هس و برای خودم و شوهروبچم .نکه اینجا هم کارکنم هم از درسم وهدفم بیوفتم و کلی فحش و بدوبیراه بشنوم .باااینده ای که نگرانم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم  یه چیز بگم ولی شما اگه الان ازدواج کرده بودین الان چندبرابر الان تو خونه خودت کار میکر ...

خوب اخه اون خونه خودشه کار میکنه اینده ی خودشه ولی اینجوری برای پدر مادری که قدر نمیدونن هی بشور بساب اخرشم هیچی به هیچی تازه یه برچسب بی عرضه خودت بودی هم رو پیشونیه ادمه

اون دیگه توخونه خودم هس و برای خودم و شوهروبچم .نکه اینجا هم کارکنم هم از درسم وهدفم بیوفتم و کلی فح ...

من اشتباه برداشت کردم فک کردم از کار کردن خسته شدی که الیته اگه اینجوری هم باشه کاملا حق داری 

معذرت میخوام 

امیدوارم خدا زودتر بهترین راه حل رو جلوی راهت قرار بده

2731
من اشتباه برداشت کردم فک کردم از کار کردن خسته شدی که الیته اگه اینجوری هم باشه کاملا حق داری  ...

نه خواهش عزیزم 😞اخه هم کارخونه هم خریده بیرون واقعاانصاف نیس ،مادرم خیلییییی پسریه .وقتی برادرم باهاش اشتی میکنه کلاا میچسبه به اون منو محل سگم نمیده .الانم البته نمیده ولی همینقدرم ظاهری باهام عادی خوبه بخاطر کاراش میکنم .حتی اشغال خونه من میبرم .تونایلون ها متوسط .چون سنگین بشن نمیتونم بلند کنم .مادرم هم میگه من توانایی کار کردن ندارم دیگه ،ولی اینجور میکنه من کارکنم .باهمسایه ها و خواهرو برادرم میگه میخنده .اه وناله و غرغرهاش برامنه .روحیم خراب شد .

نمیتونی مستقل شی؟

فعلا نه شرایطشو ندارم .اونم تواین گروونی و اجاره ها خونه و بیکاری و بی پولی بدون هیچ پشتوانه ای اخه چجوری .بعدم مادرم مگه میزارن .ولی مشکل اصلی پوله

تا میتونی درستو بخون به یه جایی برس خودتو خلاص کن از دستشون

اره هدفم همینه اما بااین اوضاع و شرایط اخه چطوری ؟؟ منم وقتم کمه .همش جلومن اه وناله و غرغرمیکنه هرکاری کنم ایرادمیگیره .بابقیه خیلی سرحال و عادی حرف میرنه جلو من راه میره خودشو کج و کوله میکنه .من متوجه میشم بخدا دقیقا منوو میبینه شروع میکنه اه ناله .قبلش ساکت هس .یا راه میره یواش زیرچشمی منو میبینه خودشو میزنه کج راه میره و خم میشه .حالا همین پایین میره پیش همسایه ها میشینه یا عادی میبینی راه میره بیرون .

2738
ان شاالله یه ازدواج خوب ازهرجهت عالی میکنی....وبعدتمام دردات خوب بشن

ممنونم عزیزم😞خداکنه بتونم درسو بخونم که تنها راه نجاتم همین ازمون هس . وازدواج خوبی کنم راحت شمازاینجا .اینجا پراز تشویش و استرسم .

الهی خدا درهای رحمتشو ب روت باز کنه  و از این ب بعد فقط طعم خوشی و خوشبختی رو بچشی

😞حتی میگم دیسک کمردارم نباید حتی بار یک کیلو دوکیلو بلندکنم .میگم برم اصفهان بعدکرونا درمان کنم .اصنبراش مهم نیسس.ولی خواهربزرگم گلوش تیرویید داره یا برادرم اگه یه کمردردبشه خودشوو براشون میکشه و گریه میکنه .انقدر به خواهربزدگم پول میده .من یه دکتر غددمیخوام برم باترس و لرز .کلا متوجه شدم ازمن خوشش نمیاد بچه که نیستم .اصن میگه حرف نزن بامن من حوصله ندارمولی وقتایی که خودش میخوادحرف بزنه اونم درباره بقیه ،توباید گوش بدی بهش

😞حتی میگم دیسک کمردارم نباید حتی بار یک کیلو دوکیلو بلندکنم .میگم برم اصفهان بعدکرونا درمان کنم .اص ...

چی بگم عزیزم‌

انشالله ب زودی زود مستقل شی و ازدواج موفقی داشته باشی

تو خونه ی خودت راحت و با دل خوش زندگی کنی

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰

خب نکن 

اخرش انبار میش یکی. میشوره

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

توام محل نده بش

سعی کن از یکاری پول دربیاری فقط ب درس فک نکن ی شغل پردرامد یاد بگیر 

ی خونه مجردی ام بگیر

برو عشق و حال 

پشت سرتم نگا نکن

Whoever said money can’t solve your problemsMust not have had enough money to solve ’em
2706