2737
2739
عنوان

حستون به بلاگرا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 74 پست

بلاگرای که داخلین دوست ندارم،بهناز برگزیده رو دوست دارم ولی خیلی چیزا ازش یاد گرفتم

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

من ک اصلا فکرمو درگیرشون نمیکنم

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشم نمیاد

تا حالا دنبال نکردم تو اینستا

اصلا نمی شناسمشون، اسماشونو نمی دونم، از شخصیتاشونم خبر ندارم

ولی از این شیوه پول دراوردن خوشم نمیاد، چیپه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

مفت خور

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2731

حس میکنم فکرشون خوب کار کرده زرنگ بودن تونستند با یه کار آسون کلی پول به جیب بزنن

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2738

هیچ حسی ندارم لاخره اینام سختی های کار خودشونو دارن اما خودم به شخصه اصلا دوست ندارم این شغلم باشه چون زندگیت کف دست همه است مدام در حال قضاوت شدن مدام در حال حال خوب دادن و ب نظرم نقش بازی کردنی ب نظرم آسایش دارن اما آرامش ندارن

مشکلی باهاشون ندارم ...دو تاشونو دنبال میکنم و چیزایط خوبی که میگنو استفاده میکنم ‌.بقیه شم رد میشم از کنارش و برام مهم نیس

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

میدونی از طریق روانشناسی درامد زایی میکنن مردم دنبال زندگیای قشنگ و چیزایین که خودشون تو واقعیت انجام نمیدن تحسینشون میکنن و یه جورایی خودشونو تو وجود اونا میبینن به همین خاطر ازشون دفاع میکنن ولایک و کامنت و انرژی و وقتشونو میذارن

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩
2706