1874
2079
عنوان

حستون به بلاگرا چیه؟

725 بازدید | 74 پست

اینایی ک یه شوهر و یه بچه دست گرفتن و تولید محتوا میکنن روزی ۱۶ ملیون حداقل درآمد دارن و کلی وسیله و لباس رایگان میگیرن 😑

فالوراشونم انگار منتظرن یکی کامنت ضد اینا بذاره سریع جبهه بگیرن و طرفو له کنن 🤦‍♀️

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

حی میکنم مردم و ایسگا گرفتن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2077

حسی ندارم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄🙄😑🚥🚦تیکر به وقت تولد آنشرلی🥰🥰میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐

خوب

دوستشون دارم

دخترمعلق سابقم اون اکانتم معلق شده  5 راه خودکشی بدون درد......................واقعا میخوای تا اخرش بری  حالت خوبه؟  خیلی خب! من دوبار خودکشی کردم  از اولیش ی معده درد برام موند از دومیشم شرمندگی جلو داداشم   البته میخوای خودکشی کنی بکنا راحت باش ولی دوتا چیزو تو زندگیت بدون. یک اینکه مشکلا دو دستن یا مسیله هستم و حل میشن یا مشکلن و میگذرن دو اینکه خدا حواسش بهت هس. افسرده بودم رابطه هام خراب بودن تو کارم به بن بست خورده بودم رفیقامو از دست داده بودم از خانوادم دور بودم هیچی نداشتم هیچکسو نداشتم. کل سرچ گوگلم درباره خودکشی بود. تا اینکه به خودم اومدم. به دکترم گفتم من قرص نمیخورم گفت بخوور گفتم نمیخورممم ینی عرضه من از دوتا قرص زپرتی کمتره؟ خودم میخوام حال خودمو خوب کنم. همه چی خود به خود اوکی شد تک تک اتفاقای خوب واسم افتاد  یه چیزیو خوب فهمیدم. باور داشته باشم که یه روز خوب میاد  
حی میکنم مردم و ایسگا گرفتن

دقیقا

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹بچه ها..واسم دعا کنین به حاجت توی دلم برسم و معلم شم...خاهرم یه ازدواج موفق با عشقش داشته باشه و خوشبخت بشه..هرکی دعا کرد بهم بگه منم دعاش کنم❤
2050

یکیشون دیشب اومده بود این‌جا فیلم  استخر رفتن با شوهر ش تو یوتیوپ و گذاشته بود

🔸‏اینترنت ضعیف، برق ضعیف، آب ضعیف، هوا ضعیف، فرهنگسازی ضعیف، اقتصاد ضعیف، درآمد ضعیف، صنعت ضعیف، کیفیت زندگی و رفاه ضعیف، سیستم حمل و نقل شهری ضعیف، امنیت ضعیف؛ امر به معروف و نهی از منکر قوی.
2051

بلاگرای که داخلین دوست ندارم،بهناز برگزیده رو دوست دارم ولی خیلی چیزا ازش یاد گرفتم

‏لطفا به چيزهايي كه خودتون تو انتخابش نقشي نداشتين افتخار نكنيد. ماه تولد، نژاد، قد... به شعورتون افتخار كنيد، به تعداد كتابايي كه خونديد، به شخصيت منحصر بفرد، اصالت، مهربوني.

من ک اصلا فکرمو درگیرشون نمیکنم

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

خوشم نمیاد

تا حالا دنبال نکردم تو اینستا

اصلا نمی شناسمشون، اسماشونو نمی دونم، از شخصیتاشونم خبر ندارم

ولی از این شیوه پول دراوردن خوشم نمیاد، چیپه

من هارلی کویین نیستم عزیزان، هاردلی کویین ام (hardly queen)