2726
عنوان

صابون گیاهی براشستشوی سر

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 21 پست
سرکه چربی سر رو میگیره من ازسرکه سیب خیلی راضی بودم؛ بعد قطره بتامتازون هم امتحان کن.

مرسی عشقم

ممنون

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صابون کلا پوست رو خشک میکنه نزن؛واسه دست هم صابون کلیسیرینه بزن من که کلا ازشامپوبچه استفاده میکنم

ممنون گلم😘😍

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
آره من برای بدن هم استفاده میکنم

ممنون گلم۰😘

2728
صابون پوست سرتوخشک میکنه اصلانزن مشکلش چیه

سلام عزیزان 

موهای سر همسرم کلی شوره میزاشت بد جور

کلی شامپو استفاده کردیم با قیمتهای ...

تا وقتی صابون رزماری استفاده کرد ریشه کن شد خدارو شکر 

من از همه محصولات پارلاک استفاده میکنم .صابونهاشون همشون ترکیبین خاصن با برندهای دیگه فرق دارن 

امتحان کنین حتما

موهای خود من موخره داشت به پیشنهادشون صابون ترکیبی ختمی گرفتم  وایییییییی عالی دیگه درمان میکنه

واقعا دستشون درد نکنه

من تو ارایشگاه به همه میگم خیلی مشتری دارن همشونم راضی 

استفاده بکنینو منو دعا کنین دوستان 

انستاشون PARLAKSOAP