2703
2553
عنوان

مجزه ای ک از خدا دیدین تو زندگیتون🌹

3404 بازدید | 183 پست

چی بوده؟یه اتفاق ک حس کردین وجودشو،تو مشکلات،لحظه ی آخر،ناامیدی،بن بست زندگی؟؟؟

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک میکردم ب عشقم نمی رسم اما رسیدم گرچه بعدش همه چی عوض شد😢ولی رسیدن و داشتنش بزرگترین معجزه بود برام

ياد هارفتند و ماهم مي رويم ازياد تا ب كي ماند پر كاهي درخيال باد
2456

اره یبار ورشکستگی شدید داشتم که کلا دو سال خونه نشین شدم همه زندگیمو بالا کشید یکی هادی لریانی بزنی تو نت هم میاد از ایران خارج شد دوباره خدا جوری بلندم کرد که الان به اون موضوع حتی اون دو سال خندم میگیره

2714

کارت بانکیم گم شده بود

خیلی مهم بود رمزش هم روش بود

همه جارو گشتم پیدا نشد

با ناامیدی داشتم برمیگشتم خونه که یهو زدم زیر گریه و از خدا خواستم کارتم و بهم برگردونه

یهو با خودم گفتم برگردم یه بار دیگه هم ببینم

دیدم چند متر اونور تر از عابر بانک کارت بانکیم افتاده 

پیداش کردم

انقدر خوشحال بودم ک نمیدونستم چطوری خدارو شکر کنم

خدا همه جا دستمو گرفته

خداروشکر ♥️

دقیقه نود که همه چی داشت میپاشید ازهم حتی خودم یهو در کمال ناباوری یه جوری همه چی اروم شد ک هنوزم بع ...

خیلی قشنگ بود🙏

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹

هنوز زنده ایم تو ایران .خودش معجزه بزرگیه   

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
فک میکردم ب عشقم نمی رسم اما رسیدم گرچه بعدش همه چی عوض شد😢ولی رسیدن و داشتنش بزرگترین معجزه بود بر ...

چ خوب🌹خوشبخت باشی

هنوز ندیدم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706