2733
2734
عنوان

مدل میکاپ

98 بازدید | 6 پست

میخوام مدل میکاپ بشم 17 سالمه

و صورت معمولی دارم 

کجا و چطوری مدل میکاپ بشم 

تو دویوار و شیپور گشتم نبود شما راهنماییم میکنید

سفارش گیری انواع نقاشی چهره سیاه قلم🎨

منم بلایکید عشقا

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️

تو دیوارو شیپور مگه میگردن😐😐

توی اینستا پیجای ارایشگرای شهرتون رو داشته باش یا بهشون پیام بده 

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو دیوارو شیپور مگه میگردن😐😐 توی اینستا پیجای ارایشگرای شهرتون رو داشته باش یا بهشون پیام بده&nbs ...

اره اخه بعضیاشون اگهی میدن

به ارایشگاها پیام بدم عکس بدون ارایش و بفرستم با آرایش کرده؟

سفارش گیری انواع نقاشی چهره سیاه قلم🎨
اره اخه بعضیاشون اگهی میدن به ارایشگاها پیام بدم عکس بدون ارایش و بفرستم با آرایش کرده؟

به خودشون بگو میخای مدل میکاپ بشی بهت میگن ولی معمول بدون ارایش

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸