2726
عنوان

عمل بینی

154 بازدید | 16 پست

سلام نی نی سایتیای گل بیایید یاری مماخم😂تا جایی که فهمیدم با بوجه من و تحقیقاتم دکتر محمد اسلامی کوپایی بعد فرشته عبدالمطلبی ودراخر صمد فروهنده گزینه هامن واسه عمل به ترتیب اولویت نوشتم فردا وقت مشاوره با فروهنده دارم😐ولی تو سایت زیاد ازش بد شنیدم

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩

فرشته خوبه بد نیس بقیه رو نمیشناسم

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بد نیست یعنی چی😁

اگر بینیت استخونیه هر دکتری خوب میتون عمل کنه اگر گوشتیه

تحقیق کن

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
اگر بینیت استخونیه هر دکتری خوب میتون عمل کنه اگر گوشتیه تحقیق کن

عه جدی 😍کم و بیش پستای مانی و خوندم فهمیدم همه دکترا خوب و بد دارن تو کاراشون ولی بعضیا کلا خراب میکنن🥺میترسم ازاون دکترا

ن عزیرم دکترخودمومیگم خازنی عمل نمیگردزنگ زدیم گفت ازخردادعمل میکنه دوستم .مادرش .شوهرش عمل کردن خ ...

آخ جون هزینش چقدره عزیزم؟سبکش چیه دیدی دکترا مث آرایشگرا یه مدل ابرو درست میکنن🤔

آخ جون هزینش چقدره عزیزم؟سبکش چیه دیدی دکترا مث آرایشگرا یه مدل ابرو درست میکنن🤔

دکترطبیعی میگ خوبه متل دکترمن

ولی دوستمیناهمشون ی حالت کم نیمه فانتزی کردن خیلی ریزو شیکه سوراخ بینی استخوون همچیش شیک  من ک خیلی خوشم اومد مامانمم میخادبره پیشش فعلا منصرف شده میگ بدکرونا

۱۱تا۱۴میلیون

ولی خدایی کارش تمیزه

رنگ ولایتhaircolorist
دکترطبیعی میگ خوبه متل دکترمن ولی دوستمیناهمشون ی حالت کم نیمه فانتزی کردن خیلی ریزو شیکه سوراخ بین ...

منم دکتر مورد نظر وخدا و دوستای گلی مث شما یاری کنید پیدا کنم صبر میکنم بعد واکسیناسیون میرم😁

منم دکتر مورد نظر وخدا و دوستای گلی مث شما یاری کنید پیدا کنم صبر میکنم بعد واکسیناسیون میرم😁

همون بروخازنی اصلانگرد چون خرابکاری اصلا نداره مطمعن باش دختزخالمم بعدامتحاناش میره پیشش 

رنگ ولایتhaircolorist
همون بروخازنی اصلانگرد چون خرابکاری اصلا نداره مطمعن باش دختزخالمم بعدامتحاناش میره پیشش 

چشوم پیشش برم یه سر از نزدیکم ببینم ویزیتش رایگانه؟ممنون بابت راهنماییت گلم😘🙏

2706