2737
2739

کسی بوده اینطوری که بعد خوب بشه؟؟؟

دوستا همین اول بگم خواهشا نگین که عکستو بزار و ببینیمتو بهت بگیم و اینا کله زندگیم رو تاپیکاس کافیه یک نفر منو بشناسه تا ابروم به فنا بره

خلاصه که خیلی اعتماد بنفسم داغونه نمیدونم زشتم یا خوشگلم 

فهمیدم که یه بیماری هست به اسم خودزشت پنداری توی نت سرچ گردم تمااامههه علائمو نشونه هاشو داشتم تمامه شو

حس میکنم خیلی زشتم...یه وقتا حس میکنم خوشگلم ولی بلافاصله بعدش میفهمم زشتم

میدونین انقدر اعتناد به نفسم داغونه که حتی وقتی بهم میگن خوشگلی یا بهم میگن نازی فک میکنم چون دلشون میسوزه میگن

حتی یه بار یکی بهم گفت وای تو جقد خوشگل و نازه انقدر خندیدم انقدر خندیدم حلوی خودش که فک کنم فک کرد دیوونم

توی نت خوندم یکی از راهای افزایش اعتماد بنفس روی چهره اینه که مثلا توی مجازی از خودت عکس بزاری 

دیشب برای بار اول گزاشتم با کلی فکر که الان تا استوریمو باز کنن میگن وای چقد زشته با چه اعتماد بنفسی از خودش عکس گزاشته و فلان...

ولی همه اومدن و واکنش نشون دادن خیلیا گفتن خوشگل خانوم یا گفتن زیبا یا گفتن چه بانمکی و فلان ولی فک مسکنم همشون جچون دلشون میسوزه میگن یعنی اعتماد بنفسم در این حد خرابه

کسی بوده مثل من باشه؟؟؟شما چیکار میکنین برای اینکه اعتماد بنفستون بره بالا؟تروخدا کمک کنین😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی خودت از خودت خوشت نمیاد از دیگران چه انتظاری داری 

اینو بدون هیچ زن زشتی وجود ندارد هر کسی زیبایی خاص خودش رو داره و قرار نیست به دید همه زیبا باشی 

بجای وسواس بخودت بقبولون که یک فرشته ای روش تمرین کن 

اقا هستم زندگی را خیلی جدی نگیرید، چون در هر صورت از آن زنده بیرون نخواهید رفت.
2738