2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دونستنش چه کمکی میکنه؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

خانمای الان خیلی زرنگ شدن خدارو شکر 

قبلا طلاق کم بود چون خانما فک میکردن باید تو سری بخورن اما الان زرنگ شدن

من خودم کما بیش تو سری میخورم اما خب افتخار میکنم به زن هایی که تحمل نمیکنن دیگه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2714

توقعشون کمتر بود وامکان طلاقم کمتر وخانما توسری خورتر

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

وفاداری ، احترام ، چشمشون به زنای دیگه نبود مردا الان مردا فقط دنبال لایک کردن لب فلانی و با   سن فلانی و چشم فلانین 

البته الان خانما هم همین قدر رفتن تو کف هیکل پسرا 

گندش بزنن این روزگار رو 

دونستنش چه کمکی میکنه؟ 

مگه ماها هر چیو میدونیم کمکمون میکنه

الان سینوس 2ضرب در کسینوس 25چه کمکی به ما میکنه؟

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺

دم به ساعت زاییدن زنا که وقت نمیکردن به چیزی فکر کنن اذیت مادرشوهرا از اون قدیمی ها میپرسی کتک خوردن ی بنده خدا که می‌گفت تا مادرشوهرم زنده بود پول تو جیبیم از اون میگرفتم خدایی قدیم و دوست ندارم اون عشق و عاشقی و خوبی مال اقلیتشون بوده نه اکثر

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
مگه ماها هر چیو میدونیم کمکمون میکنه الان سینوس 2ضرب در کسینوس 25چه کمکی به ما میکنه؟

هیچی😂😂😂

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2706