2726
عنوان

ی خاطره بگم؟

267 بازدید | 16 پست

ایا

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه نگو , بدم میاد همون اول تایپ نمیکنن 😑😑

باش میگم فقط بخاطر تو

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂

ی روز قرار شد سه نفری بریم بیرون بگردیم من و دوتا دوستام بعدش ک سوار ماشین شدیم تلفن یکی از دوستام زنگ خورد گفتم کیه گفت هیشکی 

ی روز قرار شد سه نفری بریم بیرون بگردیم من و دوتا دوستام بعدش ک سوار ماشین شدیم تلفن یکی از دوستام ز ...

بعد تو این حین اون دوستم رفت از ماشبن پایین گفتم کجا میری گفت کار دارم گفتم خب زود بیا بریم گفت باشه تو همین حین ک ب این میکفتم اون دوستم دوباره تلفنش زنگ خورد مشکوک شدم

ادامه بدم؟😐😂

ادامه بدم؟😐😂

اگه مایلید😐✌

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2706