2726
عنوان

ی خاطره بگم؟

267 بازدید | 16 پست

ایا

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه نگو , بدم میاد همون اول تایپ نمیکنن 😑😑

باش میگم فقط بخاطر تو

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂

ی روز قرار شد سه نفری بریم بیرون بگردیم من و دوتا دوستام بعدش ک سوار ماشین شدیم تلفن یکی از دوستام زنگ خورد گفتم کیه گفت هیشکی 

ی روز قرار شد سه نفری بریم بیرون بگردیم من و دوتا دوستام بعدش ک سوار ماشین شدیم تلفن یکی از دوستام ز ...

بعد تو این حین اون دوستم رفت از ماشبن پایین گفتم کجا میری گفت کار دارم گفتم خب زود بیا بریم گفت باشه تو همین حین ک ب این میکفتم اون دوستم دوباره تلفنش زنگ خورد مشکوک شدم

ادامه بدم؟😐😂

ادامه بدم؟😐😂

اگه مایلید😐✌

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2706