2058
2079

گاهی تنهایی بهتره 😔

تو این سایت هیچ دلبستگی ندارم فقط به رسم عادت اینجام خسته بودم از دنیای واقعی ، آدمای واقعی  امّا افسوس که تو مجازی  هم زخمی که ب روحت میزنن واقعیه 💔😔
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

منم افسردگی حاملگی گرفتم 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

من

وفادارم به رؤیایی که هر گز قسمت من نیست 💙هنوزم اسمت که میاد منتظرم برگردی 🖤 بدجور شکستیم ولی بازم دوست دارم در حالی که ازت متنفرم  این بدترین🙂 پارادوکس دنیاست 🖤عشقتون پایدار 🙂
2050

درخواست ها روانه میشود😁

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16236594173742                                                                                      
اره من هستم منتهی اقام😂😂😂

به نظر میاد هم جنس خودتون‌ باشه مشکلی نیست✌️

کسی که از حقیقت آگاهی ندارد نادان، و آنکه از حقیقت آگاه است، ولی دانایی خود را انکار میکند یک جنایتکار است.
2064

سینم دکان عطاریست بگو ببینم دردت چیست

در تک تک لحظه هایم همیشه خداست، وجودت عجیب آرامشی برایم داره 🌸خدا 🌸دختر پاییز 🍂🍂مغرور 🌹🌹عاشق کتاب خوندن 📚📚تشنه موفقیت ✌حس ششم قوی 😌عشق به ادکلن، وماواری طبیعی 
میگم تو همون ۴ساله ای؟

اره😂

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂