1874
2079

سلااااام 

شوشو کجا بود اسی 😂😂 

احتمالا بره تو پر بازدید ها 

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند.... 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

دعوا مگه رمانتیکم داره😂 موقع دعوا  وشی میشیم جیغ و داد😂😂

baharr_76 سابقم  (کاربر  98) شک نکن درست در لحظه ی آخر، در اوج  توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد، خدا از راه می رسد.... 😍😍😍خدایا شکرت که همیشه بهم لطف داشتی و معجزه کردی برام عاشقتم مهربونم❤🙏

مجردم مجردا بلایکن😁

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه مجردم🤪😐برای ظهور آقامون امام زمان (عج)  صلوات❤️💚میشه برای رسیدن به حاجتم که 10 ساله انتظار رسیدن بهش رو میکشم اگه دوست داشتید دعا کنید😍🤗توی  تاپیک سرگرمی  و مذهبی تگم کنید💚❤️💚❤️@نفس_آقام❤️❤️@ریحانهبانو‍💖💖@بهارربانی💓💓 @yalda_mgn‍ 💗💗عشقای من عاشقتونم 😍  لایک و ریپلای خیلی دوست دارم هی لایک و ریپلای کنید🤪😁همین الان بالا رو نگاه کن 🤪نگاه کن دیگه😐میگم نگاه کن😐منو نگاه نکن بالا رو نگاه کن😐نگاه کردی؟ 🤪آفرین گفتم هی سرت پایین  تو گوشیه آرتروز گردن نگیری😁😐با افتخار یه دختر کورد هستم💛❤️😍وقتی میام نی نی سایت یه صلوات شمار دست میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم صلوات فرستادن 😂😐
2050

دعوای رمانتیک که دیگه دعوا حساب نمیشه 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست داشتنت گناه باشد یا اشتباه ........گناه میکنم تورا حتی به اشتباه     ❤❤❤❤                  ❤  Arash❤

نشست وسط پارک گریه کرد عین بچه ها😕😕وسط هق هقش گفت بخدا دوست دارم من فق بلد نیستم چجوری رفتار کنم اولیشی تو اخه بم یاد بده 😑😂😄

میشه واسه قبول شدنم تو کنکور ی صلوات مهمونم کنین خیلی نیاز دارم ک قبول بشم امسال🙁🧡یه روز یکی بهم گفت عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...همینقدرساده همینقدرعمیق...🌺☘️

مجرد گور ب گور شدم هنوو😁😁

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه  هیکل چون استوانه   میکند غر غر به خانه   یادم آید روز اول  گردنش گج. دست و پا شل    پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد   دختری افتاده بودم    مهربان و ساده بودم   نرم و نازک شاد و چابک   چشمهایم همچوو آهو   عطر موهایم چو شب بو   می شنیدم از لب او :   حرفهایی همچو جادو :  من غلام خانه زادت   جان دهم هر دم به یادت  گر نیایی خانه ی من   میگریزد روحم از تن  بعد از آن گفتار زیبا  خام گشتم من همانجا 😄  شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی  بعد از آن دیگر ندیدم  هرگز آن اوقات بی غم    قسمتم یک مرد جاانی   اندکی لوس و روانی   بی اراده همچو یابو   پر خور و مغرور و پر رو      هرکه کرد این دوره شوهر   خاک بر سر گشت و حیران      شد پشیمان    شد پشیمان    شد پشیمان 😂😂

دعوا؟

رمانتیک🙄

شیب

بام

بیا باهم عکس بگیریم،یک عکس دونفره،من ب دوربین نگاه میکنم تو به من،نمیخواهم چشمانت در تاریخ ثبت شوند    از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست گر هم گله ای هست دگر حوصله ای نیست سر گرم به خود زخم زدن در همه عمرم هر لحظه،  هر لحظه جز این دست مرا مشغله ای نیست                                                                                     عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2081

چند روزه با همسرم قهرم 😁امروز برام پیتزا دو نفره مخصوص سفارش داد 😁زنگ رو گفت بخور بیشتر زبون درازی کن😶گفتم خدا خیرت بده که سفارش دادی میدم به فقیر ثوابش به روحت برسه😶نشستم همه را خوردم 🤣نمیدونم گناه کردم یا نه 🤣🤣🤣

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر و خواهر وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

یبار با همسرم بحثم شده بود داشتم خیلی جدی با گریه حرف میزدم یهو از تو بینیم بادکنک زد بیرون انقد خندیدیم ک دعوا یادمون رفت😆

ولی من فقط، به عشق  دختر دار شدن،  زنده ام 🌱
1718