2726
حالا فکر کن اگر مجرد بودی چی میشد😂😂

😂😂😂😂😂میگفتم تورو خدا دعا کنین شوهر کنم حتما

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
وای چقدرییلدیزنازه عکسشوگذاشتی

فیلمش که مزخرف شد نمیبینم دیگه.هالیت مرد بد شد دیگه 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی انقد بی مشکلی که تنها مشکلت قوم شوهره؟ خداروشکر کن واقعا 😂😂

نه بابا با شوهرم که مشکل دارم گفتم دیگه نزنم در موردشون زیاد 

2728
خب تاپیک نزن فرزندم مگه مجبوری؟ آیا غیبت خانواده شوهر کار خوبیست؟😄😉😅

خیلی میچسبه

آره ،سرنخ مشکلات روحی مارو بگیرند تهش میرسه به فامیل شوهر ،وگرنه ما که مشکلی غیره این نداریم ،والا🤪 ...

😂😂😂😂

ای ناقلا پس معلومه نمیتونی ترک کنی باید منتظر تاپیکای قوم شوهر باشیم😂😁

فعلا اتش بسه😂😂😂😂

نه بابا با شوهرم که مشکل دارم گفتم دیگه نزنم در موردشون زیاد 

حالیت زنده نمرده یادت میادبرای کرونا نذاشتن فیلمشوبعدگذاشتن حالیت کارتون خواب شده تو ایستگاه اتوبوسه ییلدیزبهش میگه بیابرسونمت بعدییلدیزبه دوربین میگه میدونین چه اتفاقهایی افتادوبعدمثلاایناروییلدیزداره تعریف میکنه

خدایادوست دارم❤️
2706