2410
2553
عنوان

تصادف کردم!!!

292 بازدید | 18 پست

سلام دوستان سه ماه پیش تصادف کردیم و بازوم شکست، و باعث شد عصب رادیال دستم آسیب ببینه، و الان دستم از مچ بی حسه و کار نمیکنه، خیلی روحیم داغونه، حتی بچمم نمیتونم تر و خشک کنم😭😭 

هفت سال خواننده خاموش بودم،ولی بلاخره ب نی نی سایتیا پیوستم😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

انشالله زود خوب میشی عزیزم چرا ناراحتی. 

بعد یه مدت اوکی میشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد✨🌱لیسانس حقوقم و این یکی از افتخاراتم 😎😌.       ...من رای نمیدهم#
دکتر نگفت کی خوب میشه ان شالله؟ فیزیوتراپی رو امتحان کردی؟

دکتر خودم ک عمل کرد گف سه ماه بعد خوب میشی ولی هیچی ب هیچی،الان هف جلسه ست ک میرم فیزیو

2714

فیزیوتراپی رفتی ؟؟؟ خوب میشی عزیزم بعد یه مدت و با کمک فیزیوتراپی کاملا مثل روز اول میشی ناراحت نباش

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد✨🌱لیسانس حقوقم و این یکی از افتخاراتم 😎😌.       ...من رای نمیدهم#
فیزیوتراپی رفتی ؟؟؟ خوب میشی عزیزم بعد یه مدت و با کمک فیزیوتراپی کاملا مثل روز اول میشی ناراحت نباش

فیزیو هم ک میرم میگن بعیده مث روز اول بشه بشه فقط از الان بهتر میشه

یازده ماهشه

وای عزیزم خدا حفظش کنه

همسن دختر منه

خیلی سخته هم واسه شما هم واسه بچتون، انشاالله زودتر خوب بشی

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
دکتر خودم ک عمل کرد گف سه ماه بعد خوب میشی ولی هیچی ب هیچی،الان هف جلسه ست ک میرم فیزیو

فیزیوتراپی خیلی موثره عزیزم

ادامه بده

امیدت‌ رو از دست نده

به‌همین زودی خوب میشی ان‌شالله❤️

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻
وای عزیزم خدا حفظش کنه همسن دختر منه خیلی سخته هم واسه شما هم واسه بچتون، انشاالله زودتر خوب بشی

ممنون گلم

فیزیو هم ک میرم میگن بعیده مث روز اول بشه بشه فقط از الان بهتر میشه

عزیز دلم  میدونم ناراحتی. من برات دعا میکنم امیدتو از دست نده 

خدا کمکت میکنه ❤️🌈🌸

اسمت چیه ؟ ساغر 

2706