2726
عزیزم روی خواب اثر میکنه؟ من یچی میخوام خوب باشه ولی خوابالوم نکنه

نه اصلا روخواب اثرنمیزاره با1بارخوردن کاری نمیشی من خودم داروگیاهی بهم داده چون همیشه پریودم نامنظم بود ولی خیلی اعصابتواروم میکنه خودت درموردش توگوگل سرچ کن

خدایادوست دارم❤️
نه اصلا روخواب اثرنمیزاره با1بارخوردن کاری نمیشی من خودم داروگیاهی بهم داده چون همیشه پریودم نامنظم ...

ممنون عزززیززززم. حتما میخرم. به ارزوهات برسی دوستم❤🌹😍

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

علائم اولیه ت چیا بودن من‌کلی علائم دارم خدا کنه باردار نباشم

علائم نداشتم دیدم پریود نشدم بی بی زدم ولی الان درد تخمدان وحالت تهو دارم

ایران به خاک خسته توسوگند،به بغض خفته دماوند😞 که شوق زنده ماندن من،به شادی تو خورده پیوند😞 ایران اگر دل توراشکستند،تورا به بند کینه بستن😞چه عاشقان بی نشانی،که پای درد تو نشستند😞 خدایا ایرانمون رو نجات بده تا بتونیم همه ما در کشورمون اسایش و ارامش داشته باشیم نگران اینده خودمون و بچه هامون نباشیم😞💔🇮🇷
2728