1874
2079
عنوان

خیانت شوهر......

284 بازدید | 32 پست

تاپیک قبلیم گفتم که بهش شک کردم و حس بدی دارم 

دیشب یه لحظه چشمم به گوشیش افتاد دیدم داره عکسامونو تو اینستا برای یکی میفرسته پرسیدم برای کی میفرستی گفت آبجیم امروز خواهرش بهم زنگ زد اصلا خبر نداشت ما رفتیم سفر 😞😞😞😞

چه گلی به سرم بگیرم تورو خدا یه چیزی بگید آروم بشم..... چجوری میتونم اینستا و واتساپشو هک کنم؟؟؟😭😭😭😭

خوب همینو به شوهرت بگوو ازش بپرس بدون دعوا

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

خب عکس شمارو بفرسته برای کی؟؟!

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

ای بابا عزیزم بعد بیشتر بچه ها گفتن شکت بی دلیله 😔😔

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه مجردم🤪😐برای ظهور آقامون امام زمان (عج)  صلوات❤️توی  تاپیک سرگرمی  و مذهبی تگم کنید💚❤️💚❤️@نفس_آقام❤️❤️@ریحانهبانو‍💖💖@بهارربانی💓💓 @yalda_mgn‍ 💗💗عشقای من عاشقتونم 😍  لایک و ریپلای خیلی دوست دارم هی لایک و ریپلای کنید🤪😁همین الان بالا رو نگاه کن 🤪نگاه کن دیگه😐میگم نگاه کن😐دِ نگاه کن دیگه😐نگاه کردی؟ 🤪آفرین گفتم هی سرت پایین  تو گوشیه آرتروز گردن نگیری😁😐با افتخار یه دختر کورد هستم💛❤️😍مادرشوهر ها، خواهرشوهر ها و جاری های عزیز لطفا کمتر باعث عصبانیت عروستون بشید😐کل ناراحتیشو میاد اینجا میگه مام ناراحت میشیم گناه داریم خو 😐😐ممنون🤪

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2064
میترسم حدسم درست باشه😭

دلتو بد نکن ‌‌‌‌‌....آقایون یه کرم هایی دارن ‌.‌‌...بپرس ازش بهتره ‌

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
نمیدونم ولی اصلا حس خوبی ندارم 😭

هرچی که دلتو اشوب میکنه بهش بگو چرا بریزی تو خودت؟

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
2051
حس یه زن هیچوقت اشتباه نمیگه.....

😔😔😔😔

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه مجردم🤪😐برای ظهور آقامون امام زمان (عج)  صلوات❤️توی  تاپیک سرگرمی  و مذهبی تگم کنید💚❤️💚❤️@نفس_آقام❤️❤️@ریحانهبانو‍💖💖@بهارربانی💓💓 @yalda_mgn‍ 💗💗عشقای من عاشقتونم 😍  لایک و ریپلای خیلی دوست دارم هی لایک و ریپلای کنید🤪😁همین الان بالا رو نگاه کن 🤪نگاه کن دیگه😐میگم نگاه کن😐دِ نگاه کن دیگه😐نگاه کردی؟ 🤪آفرین گفتم هی سرت پایین  تو گوشیه آرتروز گردن نگیری😁😐با افتخار یه دختر کورد هستم💛❤️😍مادرشوهر ها، خواهرشوهر ها و جاری های عزیز لطفا کمتر باعث عصبانیت عروستون بشید😐کل ناراحتیشو میاد اینجا میگه مام ناراحت میشیم گناه داریم خو 😐😐ممنون🤪
2082
دلتو بد نکن ‌‌‌‌‌....آقایون یه کرم هایی دارن ‌.‌‌...بپرس ازش بهتره ‌

آخه دیشب پرسیدم دروغ گفت بازم میتونه دروغ بگه اگه حقیقت داشته باشه دیگه نمیتونم باهاش زندگی کنم😭😭😭

اگه بگه آره خیانت میکنم چیکار کنم؟؟؟

والا زندگی خودته عزیزم...

1718