2726
عنوان

شوهرم گفت حالم ازت بهم میخوره

1289 بازدید | 63 پست

سلام من ۴ساله ازدواج کردم و یه دختر یکسال و نیمه دارم که بشدت ناآرومه و ...یه ثانیه بدون گریه نیست کاراش و خلاصه از اول صبح تا ب ۱۲شب همش سرپام دوبار جارو می‌کنم و٫و.این چند وقته ریزش موی شدید پیدا کردم دسته دسته موهام میریزه شوهرم دیروز یه چند تا تار مو دیده که یادم نبود روی برسم مونده بود مهمون اومد هولکی موهامو شونه کردم شبم خوابم برده بود امشب میگه ازت حالم بهم میخوره مثلا فوق لیسانسی این وضعته همش هم بهم میگه چاقی من ۷۵ کیلو ام و ۱۶۷قدم دلم شکست و همه وسایل اتاق خابمونو که واسه منه برداشتم بردم اتاق دخترم و گفتم اتاق مال خودت دیگه منو نبینی که حالت بهم بخوره 

ولی اگ بیشتر نزدیکش شی بهتره

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اشتباه کردی اتاقت جدا کردی شما هم میگفتی اول خودت و تو آینه ببین بعد حرف بزن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

شوهرت چاق ندیده به تو میگه چاق😐

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2706