2058
2079
عنوان

این پارچه‌ها رو خریدم بیاید +عکس

1148 بازدید | 39 پست

بادمجانی برای مانتو  اون سیاهه برای شومیز شلوار تو خونه ای هست چه مدلی بدوزم؟

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر کاهش وزنم تا عید۱۴۰۱هست درتلاش برای لاغری  خیلی دلم میخواد لاغرشم ممنون میشم مطلبی چیزی درمورد لاغری بلدید به منم بگید دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من 
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترین❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترین❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰
2051

😍😍😍😍

من نمیدونم جنسشون چیه پارچه هات ؟

کاش میتونستم جلو باز بپوشم دومیو میگرفتم

بدون دکمه بذارش

مانتو کتی میشه

اشکالی نداره

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
2081

ب پارچه میخوره یا کرپ کش یا اسکاجی چون از دور عکس گرفتی

اگر جز کرپ باربی و کش و مازاراتی ک عکس مانتو جلوباز گذاشتند

اگر اسکاجی مناسب شومیز و برای مانتو جلوه نداره

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
😍😍😍😍

چه خوشمله

این مدل تا یکم بالا زانو خوشگل میشه به نظرت؟    یا کوتاه بهتره؟ 

خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش💙
1718