2726
عنوان

یه بچه دارم دیگه هم نمیارم ولی ....

217 بازدید | 20 پست

یه پسر ۵ ماهه دارم دیگه هم تا اخر عمرم تصمیم ندارم باردار بشم ..نه اعصاب و حوصله بچه دوم رو دارم و هم می تونم اگه دومی رو بیارم خیلی تو رفاه نمیشه.

ولی اینجا خیلی ها میگن ما دومی رو میارم که اولی سرگرم بشه و تنها نباشه 

نمیگم خواهر و برادر بده خیلی خوبه ولی الان دیگه هر کی ازدواج کنه میره سوی خودش الان میبینم برادر به برادر رحم نداره نه سر میزنه نه هیچی 

خب چرا فقط بخاطر تنهایی یه ادم رو بیاریم در صورتی که شرایطش نیست؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب پس اولی رو هم نباید بیاریم... فقط به خاطر اینکه خودمون حس و حال مادر شدن و تجربه کنیم یه دونه بچه میاریم که چی ، اینم ظلم به بچه‌ست...

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
خب پس اولی رو هم نباید بیاریم... فقط به خاطر اینکه خودمون حس و حال مادر شدن و تجربه کنیم یه دونه بچه ...

من اعتقاد ندارم که خواهر و برادر نداشتن ظلمه 

الان هر کی رو میبینم بعد ازدواج میره سوی زندگی خودش 

شاید تک فرزندی رو دوست نمی دارن

مثل شما که تک فرزندی رو میپسندین ....

نه به شما میشه گفت چرا 

و نه به اونها...

من اعتقاد ندارم که خواهر و برادر نداشتن ظلمه  الان هر کی رو میبینم بعد ازدواج میره سوی زندگی خ ...

این دلیل نمیشه که یه دونه بچه بیاریم فقط واسه اینکه خودمون مادر شدن و تجربه کنیم... اگه اینطوره که کلا نباید بچه‌دار شیم چون به نظر من تو این مملکت بچه‌دار شدن ظلم بزرگی در حق اون بچه‌ست..من‌ اگه عقل الآنمو داشتم این ظلم‌و در حق بچه‌هام نمیکردم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

الان که بچه کوچیکه معلومه عمرا دلت بچه نمیخواد معمولا بچه اول یکم بزرگتر میشه ادم به فکر دومی میافته. 

یه متخصصی میگفت بهترین فاصله بین بچه ها از 3 تا 5 ساله. 

اما خب جدای از اینها بستگی واقعا به خود فرد داره. 

یکی میبینی 4 تا بچه داره ولی واسه هیچکدومشون درست حسابی وقت نداشته و فقط بچه اورده اما یکی فقط یک بچه داره و کلی روی تربیت و اینده بچه تمرکز کرده. 

دوست من یه دختر 5 ساله داره کلی دوسش دارن و کلاسهای مختلف میبرنش و بهش میرسن. 

این مدل تک فرزندها اتفاقا حس کمبود ندارن بعضی ها هستن خواهر برادر دارن ولی اصلا مهم نیست و با دوستاشون صمیمی ترن

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
من اعتقاد ندارم که خواهر و برادر نداشتن ظلمه  الان هر کی رو میبینم بعد ازدواج میره سوی زندگی خ ...

من نظرم اینه که اگه فقط پسر باشه همین حرف شما درسته ولی اگه خواهر باشن در آینده بیشتر هوای همو دارن من الان خودم سه تا از داداشام ازدواج کردن و من واقعا تنهام اونا رفت و آمد شون با طرفای زن خودشونه بیشتر 

این دلیل نمیشه که یه دونه بچه بیاریم فقط واسه اینکه خودمون مادر شدن و تجربه کنیم... اگه اینطوره که ک ...

اگه ظلم بزرگیه پس به یکی ظلم کنی بهتره یا دو تا ؟؟؟؟ 

یعنی انقدر خواهر و برادرها پشت همن؟؟ من اصلا همچین چیزی رو ندیدم 

2706