2737
2734

اگر از دست تو برمی آید که مراد خاطر ما را برآوری . زود باش که این هم در جای خود یک عمل خیر است . یعنی مراد خاطر کسی را برآوردن در جای خود یک امر خیر است(بیت دو کنایه)

بیت سوم همچون شمع(تشبیه

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

که کنج عافیتت در سرای خویشتن است

تشبیه داره خویشتن مانند یک سرا(خانه) است که کنج دارد و عافیت همانند کنج ان خانه است

اینطور فکر میکنم

بت شیرین دهن هم حس امیزی داده و تشبیه داره به شمع همچون شمع

2738

ببین راجع به ناپدری خواستم بهت بگم شاید همه آدما مث هم نباشن...ولی واسه ما از بدترین نوعشه...یعنی مادرم زیادی پر و بال بهش داد و یه کرم خاکی رو تبدیل به یه اژدهای هفت سر کرد!

بستگی به مادرتم داره که چقدر بتونه مدیریت کنه و همه رو در جای خودشون به اندازه احترام بزاره...مامانه من نتونست!

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
ببین راجع به ناپدری خواستم بهت بگم شاید همه آدما مث هم نباشن...ولی واسه ما از بدترین نوعشه...یعنی ما ...

آخه :(فک کنم مامانم بخاطر همین مدیریت بود که تا الان ازدواج نکرده....گفت محبت تقسیم میشه...

یکی از دوستان نوشته بود مادرش الکی همه کارا رو میندازه 

سر این بنده خدا...یا میگه از ناپدریت برا هر کاری اجازه بگیر...بیچاره میگفت مامانم میخواد برای کاری که حتی پدر خونیش بهش آزادی داده بود...از ناپدری اجازه بگیره 

امین در ظاهر از اونا هست که باج نمیده
...از زنا فراری هست! مثلا من محیط کارش بودم...به زنای بزرگتر از خودش همدمیگفت دخترم!

بشدت در حرفه خودش ،معروف و پر درآمد...

خودش الکی نمیگیره ، خودش بی ارزش هم نمیگنه 

خوشتیپ و در ظاهر مهربون...

مثل مادرم با سیاست هست.

چون دقیقا در ظاهر شیب مامانم هست.

مامان منم به همه یا برادر میگه،یا عمو در محیط کار....

نه مغرور هست و نه به کسی  رو میده.

مهربون هم هست.

نمیدونم ناپدری شما هم این مدل بود؟!

آخه :(فک کنم مامانم بخاطر همین مدیریت بود که تا الان ازدواج نکرده....گفت محبت تقسیم میشه... یکی از ...

ببین ناپدری منم اول خیلی مهربون و زبون باز بود،به لحاظ مالی هیچی از خودش نداشت...نمیذاشت بریم تحقیق کنیم محل کارش یا همسر سابقش که چرا از هم جدا شدن،مامانمم چون عاشقش شده بود ففط به حرف اون بود که گوش میداد،شده بود یه آدم مطیع که بدون فکر هر کاری اون میگفت انجام میداد...

به نظر من جنگ اول به از صلح آخر...از همون اول خیلی جدی درموردش تحقیق کنید،منظورم یه بزرگتر فامیلت این کارو انجام بده نه خودت یا مادرت،بزارید بدونه که کس و کار دارید...و اگه هم از پدرت چیزی براتون به ارث رسیده،مادرت به نامتون بزنه،فقط زبونی به همسرش نگه که اموالم برای بچه هامه...اشتباهی که مادرم کرد

آدمیزاد شیر خام خوردست،معلوم نیست فردا چه رفتاری از خودش نشون بده...

اینا رو گفتم که بدونی مادرت به هر حال باید ازدواج کنه اما دوست ندارم یه دختر دیگه هم مث من بدبختی بکشه!

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
ببین ناپدری منم اول خیلی مهربون و زبون باز بود،به لحاظ مالی هیچی از خودش نداشت...نمیذاشت بریم تحقیق ...

مرسی گلم.

نه بابابزرگم همه ارثیه ما رو برد

لی مامانم ارث پدرش هست و خوب خودش سرمایه داره.

و اینکه امین آدم معروفی هست ،درآمدش کف ِکفش حداقل از دولت،همون حقوق استخدامی منظومه 

۳۵،۴۰ تومن میشه ماهی ولی تا اونجایی که شنیدم و میدونم کلش حدودا ۳۰۰ تا ۸۰۰ تومن در ماه است.

چقدر حیف کاش تحقیق میکردین
....حتما گزینه مناسبتر ویدا میشد.

ناراااااحت شدم برات.

اکثر بچه ها میگن ناپدری هاشون آوار شدن رو اینا 🤦