2737
2739

بچها چهار صفحه از روی میشه کلا یعنی ۹ تا دونه عکس هست و دوستم نوشته توی دفترش عکس فرستاده کسی هست برام بنویسه؟؟؟یه شارژ دهی براش میزنم.اگه کسی واقعا میخاد بنویسه بگه دیگه چرت و پرت نگین مرسی.

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار      🍁🤟🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@خدایا تنهام نذار_۲

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
@خدایا تنهام نذار_۲

خواهش میکنم ایشونو تگ کنید نیاز دارن بهش واقعا

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2738
چرا از گفتاربه متن استفاده نمیکنی؟ تو بخون خودش مینویسه

باید دست نویس باشه 

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار      🍁🤟🏻
خواهش میکنم ایشونو تگ کنید نیاز دارن بهش واقعا

عزیزم انلاین نیستن اخه من برای فردا میخام تموم شه 

2706